PRP procedūra

PRP procedūra – tai natūrali injekcinė veido atjauninimo procedūra, kuri atskleis Jūsų odos grožį ir sugrąžins jaunatvišką išvaizdą.  Ji skatina elastino ir kolageno gamybą, kurie stabdo veido senėjimo procesus bei skatina odos atsinaujinimą. Oda tampa stangresnė, lygesnė, skaistesnė bei labiau švytinti.​

PRP procedūra (plazmoliftingas) yra išskirtinė tuo, kad jos metu į odą suleidžiamas visiškai natūralus produktas, kuris pagamintas iš paties paciento kraujo. Iš paciento venos paimamas mažas kraujo kiekis ir atskiriami baltieji bei raudonieji kraujo kūneliai. Taip išgryninama kraujo plazma praturtinta trombocitais. Trombocitų pagalba, stimuliuojamos žmogaus kamieninės ląstelės, kurios atjaunina audinius.

​Kada taikoma PRP procedūra?

  • ​Norint atjauninti odą – sustangrinti ją, sumažinti raukšles, sugrąžinti švytėjimą, suvienodinti spalvą;
  • Plaukų slinkimo bei plikimo gydymui;
  • Pigmentinių dėmių gydymui;
  • Randų gydymui po aknės, operacijų, sužeidimų.

Procedūros atlikimas

​Paimami 9-18 ml. kraujo iš Jūsų venos į sterilų mėgintuvėlį (vakutainerį). Tuomet vakutaineris su krauju centrifuguojamas – taip atskiriami kraujo komponentai, išgryninama kraujo plazma su trombocitais (PRP), kuri bus suleidžiama į odą. Šiame preparate trombocitų kiekis yra keletą kartų didesnis nei įprastai jų esama kraujyje.

​Prieš PRP terapiją zonos, kurias planuojama gydyti patepamos nuskausminamuoju kremu, tad procedūra yra neskausminga. Plona adata į odą suleidžiamos kraujo plazmos injekcijos. Procedūros trukmė 30-60 min. Po procedūros gali atsirasti laikinas paraudimas, patinimas, susidaryti mėlynės, tačiau šie požymiai išnyksta per kelias dienas. PRP sukurta iš paciento kraujo, todėl šalutinių reiškinių tikimybė yra minimali.

Kiek procedūrų reikia atlikti?

​PRP terapijos efektas pradeda matytis po 2-4 savaičių ir su laiku dar labiau išryškėja. Dažniausiai patariama atlikti 2-3 procedūras su 1-2 mėn. pertrauka. Vėliau rekomenduojama atlikti 1-2 procedūras per metus.

PRP procedūros gali būti derinamos ir su kitomis grožio procedūromis: lazerinėmis procedūromis, botulino toksino injekcijomis ir t.t..

Kam negali būti atliekama procedūra?

  • ​Sergantiems onkologinėmis, kraujo krešėjimo, trombocitų, imunosupresinėmis, sisteminėmis kraujo ligomis;
  • Nėščioms, maitinančioms moterims;
  • Turintiems virusinę arba bakterinę infekciją.

​Amber Esthetic klinikoje PRP procedūras atlieka tik profesionalūs, patyrę ir puikiai savo darbą išmanantys gydytojai. Mes siekiame, kad mūsų klientai būtų visiškai patenkinti rezultatais ir džiaugiamės bei vertiname, kai ateityje jie vėl sugrįžta pas mus!

PRP procedūra

PRP kaina

PRP (Regenlab) 1 mėgintuvėlis (veidas, kaklas, dekoltė, plaštakos, galvos oda)

250 € (235 €)*

PRP (Regenlab) 2 mėgintuvėliai (veidas, kaklas, dekoltė, plaštakos, galvos oda)

500 € (370 €)*

*Šiuo metu taikomos nuolaidos

Domina PRP procedūra Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855 

Domina PRP procedūra Marijampolėje? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37068824855

Dar neužsiregistravote?