Plaukų slinkimo gydymas

Plaukų slinkimas bei plikimas gali užklupti tiek vyrus, tiek moteris dėl įvairių priežasčių. Abiejų lyčių atstovams tai gali sukelti nemažai neigiamų emocijų bei kompleksų.

​Moterims tankūs ir gražūs plaukai asocijuojasi su moterišku patrauklumu bei žavesiu. Matydamos slenkančius plaukus, dažnai jos patiria stresą, jaučia nerimą. Vyrams plikimas dažnai asocijuojasi su blėstančia jaunyste bei netenkamu grožiu. Kaskart veidrodyje pamačius vis labiau pastebimą plikimą, gali sumažėti pasitikėjimas savimi ir atsirasti nepasitenkinimas savo besikeičiančia išvaizda.

Kodėl slenka plaukai?

Plaukų slinkimas, retėjimas ar plikimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių.

 • Androgeninis plikimas – tai dažniausiai pasitaikanti vyrų plikimo priežastis, kuri pasireiškia dėl vyriško hormono testosterono pertekliaus. Su androgeniniu plikimu susiduria ir moterys.
 • Difuzinis plaukų slinkimas arba plikimas – jis gali atsirasti dėl nuolatos jaučiamo streso, hormonų svyravimo, sezoniškumo, įvarių lėtinių ligų, moterims po gimdymo ir t.t.
 • Židininis plaukų išslinkimas arba plikimas – jo priežastis dažniausiai išlieka neaiški, nustatyta asociacija su kitomis autoimuninėnimis ligomis, tokios kaip skydliaukės ligos, vitiligo ir kt.
 • Vaistų įtaka - chemoterapija, antidepresantai, retinoidai, antiepilepsiniai vaistai, sunkieji metalai ir kiti medikamentai.
 • Uždegiminės galvos odos ligos.
 • Ilgalaikės traumos, randai.

​Kaip sustabdyti plaukų slinkimą?

​Neretai žmonės, kuriems slenka plaukai, mėgina naudoti įvairius šampūnus, kremus, vitaminus, nežinodami tikrosios plaukų slinkimo priežasties. Įvairių atsitiktinių metodų išbandymas ilgai užtrunka ir gali neduoti efektyvių rezultatų.

​Pastebėjus plaukų slinkimo ar plikimo požymius svarbu nedelsti ir kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatys diagnozę. Taip sužinosite, kaip galite išspręsti šią problemą, ir nešvaistysite laiko gydymo metodams, kurie galbūt visai Jums netinka.

Kokius plaukų slinkimo tipus gydo mūsų klinikos gydytojai dermatologai?​

 • androgeninį plikimą;
 • židininį plikimą;
 • difuzinį plikimą;
 • plaukų slinkimo profilaktikai.

​Mūsų klinikoje taikomi plaukų slinkimo gydymo metodai

 • Mezoterapija (Revitacare Haircare, FILORGA NCTF)
 • PRP (angl. Platelest Rich Plasma)
 • Dr. Cyj Hair Filler

Mezoterapija plaukams

​Procedūros metu atliekamos mikroinjekcijos galvos odoje. Į odą suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos tokios, kaip vitaminai, hialurono rūgštis, mikroelementai ir kt. Šioms medžiagoms patekus į plaukų folikulus bei ląsteles, gerinama odos mikrocirkuliacija, folikulai aprūpinami reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Taip pat plaukų ląstelės apsaugomos nuo streso, kenksmingų išorės veiksnių, skatinamas jų atsinaujinimas. Taip efektyviai stabdomas plaukų slinkimas ir skatinamas naujų plaukų augimas.

Mezoterapija plaukams ne tik gydo plaukų slinkimą, tačiau ir stiprina plaukus, kovoja su galiukų skilinėjimu, pleiskanomis, suteikia plaukams blizgesio ir gyvybingumo. Taip pat tai puiki profilaktinė priemonė nuo plaukų žilimo.

Mezoterapija plaukams saugus ir efektyvus būdas sustabdyti plaukų slinkimą ir džiaugtis tankiais, išpuoselėtais bei sveikais plaukais!

​Kam atliekama mezoterapija ir kiek reikės kursų?

​Mezoterapija plaukams tinka įvairaus amžiaus vyrams ir moterims. Procedūrų skaičius ir gydymo intensyvumas parenkamas individualiai pagal tai, kiek intensyviai pasireiškia slinkimas, kokia yra plaukų būklė. Paprastai mezoterapijos procedūrų kursą sudaro 4 procedūros, kurios turi būti atliekamos kas 7–14 dienų, vėliau tęsiamas palaikomasis gydymas kas 1–3 mėnesius.

PRP plaukams

​Plaukų slinkimo gydymas taikant PRP terapiją yra natūralus, pažangus ir veiksmingas. PRP tai trombocitais praturtintos plazmos (angl. Platelest Rich Plasma) procedūra. Šios procedūros metu naudojamas produktas yra sukuriamas iš paties paciento kraujo.

PRP terapija efektyviai stabdo plaukų slinkimą, sustiprina plaukų folikulus, šalina niežulio bei sausumo pojūtį, didina plaukų apimtį, atstato plaukų tankį, elastingumą ir blizgesį. Kraujo plazmoje gausu augimo faktorių, amino rūgščių, mikroelementų, baltymų, vitaminų bei trombocitų.

​Kaip atliekama PRP procedūra plaukams?

​Procedūros metu pacientui iš venos paimama 9-18 ml kraujo. Kraujas 5 minutes centrifuguojamas, kol atsiskiria kraujo plazma ir eritrocitai. PRP procedūros metu trombocitais praturtinta plazma mikroinjekcijų pagalba suleidžiami į galvos odą. Jeigu yra poreikis, prieš procedūra atliekamas vietinis nuskausminimas. Procedūros trukmė 1-1,5 val.

​Kiek reikės procedūrų?

​PRP procedūrų plaukams skaičius kiekvienu atveju gali būti skirtingas ir yra skiriamas atsižvelgiant į paciento plaukų slinkimo intensyvumą ir kitus faktorius. Dažniausiai reikia 1-2 procedūrų. Procedūras kartoti rekomenduojama kas 6 mėnesius.

Dr. Cyj Hair Filler plaukams

​Plaukų slinkimo gydymas Dr. Cyj plaukų užpildo injekcijomis, tai modernus ir efektyvus metodas plaukų slinkimo gydymui bei plaukų augimo skatinimui.

Dr. Cyj Hair Filler - tai pirmasis pasaulyje plaukų užpildas su hialurono rūgštimi bei 7 aktyviųjų peptidų kompleksu. Šis plaukų užpildas atgaivina ir stiprina plaukų folikulus, aktyvina galvos odos kraujotaką, aprūpina galvos odą ir plaukų šaknis reikalingomis medžiagomis, stimuliuoja kolageno gamybą, efektyviai stabdo plaukų slinkimą bei skatina jų augimą. 

Preparato dėka pagerėja galvos odos būklė, padidėja plaukų apimtis, taip pat pagerėja jų būklė, nustoja lūžinėti galiukai. Procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims. 

​Kaip atliekamos Dr. Cyj injekcijos ir kiek procedūrų reikės?

Procedūros metu Dr. Cyj plaukų užpildas mikroinjekcijomis suleidžiamas į galvos odą ir preparatą sudarantys ingredientai palaipsniui įsiskverbia į skalpą. 

Procedūra yra visiškai saugi ir nėra skausminga. Dažniausiai rekomenduojama atlikti 4 procedūrų kursą, kas 2-4 savaites, tačiau geriausiam rezultatui pasiekti, procedūrų skaičius nustatomas individualiai, gydytojui dermatologui įvertinus galvos odos ir plaukų būklę.

​Jeigu jaučiate, kad plaukų slinkimas ar plikimas Jums sukelia negatyvias emocijas, nepasitikėjimą savimi ar dar kaip nors Jus paveikia, nelaukite ir spręskite šią problemą. Kreipkitės į mus, mūsų gydytojas Jus pakonsultuos, nustatys plaukų slinkimo priežastį ir paskirs geriausiai tinkantį gydymo metodą. Nedelskite ir susigrąžinkite plaukų grožį!

Plaukų slinkimo gydymas

Plaukų slinkimo gydymo procedūrų kainos

PRP plaukų slinkimui

250 € (235 €)*

Mezoterapija nuo plaukų slinkimo

60 €

DR. Cyj Hair Filler užpildas

240 € (140 €)*

Hair Bloom Hair Filler užpildas

210 € (189 €)*

*Šiuo metu taikomos nuolaidos

​Domina plaukų slinkimo gydymas Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855

​Domina plaukų slinkimo gydymas Marijampolėje? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37068824855

Dar neužsiregistravote?