Biorevitalizacija

Jaunystėje buvusi stangri, skaisti bei elastinga veido oda su amžiumi keičiasi ir praranda savo jaunatvišką išvaizdą. Organizme ima mažėti hialurono rūgšties ir oda pradeda sausėti, atsiranda raukšlių, ji praranda savo elastingumą ir stangrumą. Tam, kad atstatyti odos būklę, estetinėje medicinoje dažnai naudojamas natūralus odos atjauninimo būdas – biorevitalizacija.

​Biorevitalizacija - nauja ir nesudėtingai atliekama medicinos metodika, kai mikroinjekcijomis suleidžiama biorevitalizuojančios hialurono rūgšties į vidurinį odos sluoksnį. Taip yra skatinama odos regeneracija, odai suteikiamas gilus drėkinimas, suaktyvinama elastino, kolageno bei nuosavos hialurono rūgšties sintezė, gerinama kraujo apytaka. Oda tampa stangresne, skaistesnė, elastingesnė, pagerėja jos tonusas, išlyginamos smulkios raukšlelės.

​Tai yra tobuliausias odos drėkinimo metodas. Nei vienas kremas negali taip gerai sudrėkinti odos kaip biorevitalizacija.

Kuriose kūno srityse gali būti atliekama?

​Biorevitalizacija gali būti atliekama veido, kaklo, plaštakų bei dekoltė srityse.

Kokiais atvejais atliekama biorevitalizacija?​

  • norint pristabdyti odos senėjimo procesus;
  • smulkių raukšlių šalinimui;
  • esant sausai, dehidratuotai odai;
  • praradusiai elastingumą bei suglebusiai odai;
  • esant papilkėjusiai odai;
  • padidėjusiai odos pigmentacijai;
  • po soliariumų ir saulės vonių;
  • profilaktiškai, norint išsaugoti jaunatvišką, švytinčią odą.

Apie procedūrą

​Procedūros trukmė 30-45 min. Jeigu pageidaujama atliekamas vietinis nuskausminimas. Po procedūros oda gali šiek tiek patinti ar parausti, tačiau šie požymiai greitai išnyksta. Rekomenduojama atlikti 3-4 procedūras su maždaug mėnesio pertraukomis tarp procedūrų.

Biorevitalizacija

Biorevitalizacijos kaina

5 jaunystės taškų injekcijos PROFHILO

249 € (199 €)*

Biorevitalizacija (Aquashine BR)

210 € (169 €)*

*Šiuo metu taikomos nuolaidos

Domina biorevitalizacija Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855

Domina biorevitalizacija Marijampolėje? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37068824855

Dar neužsiregistravote?