Biorevitalizacija

Jaunystėje buvusi stangri, skaisti bei elastinga veido oda su amžiumi keičiasi ir praranda savo jaunatvišką išvaizdą. Organizme ima mažėti hialurono rūgšties ir oda pradeda sausėti, atsiranda raukšlių, ji praranda savo elastingumą ir stangrumą. Tam, kad atstatyti odos būklę, estetinėje medicinoje dažnai naudojamas natūralus odos atjauninimo būdas – biorevitalizacija.

​Biorevitalizacija - nauja ir nesudėtingai atliekama medicinos metodika, kai mikroinjekcijomis suleidžiama biorevitalizuojančios hialurono rūgšties į vidurinį odos sluoksnį. Taip yra skatinama odos regeneracija, odai suteikiamas gilus drėkinimas, suaktyvinama elastino, kolageno bei nuosavos hialurono rūgšties sintezė, gerinama kraujo apytaka. Oda tampa stangresne, skaistesnė, elastingesnė, pagerėja jos tonusas, išlyginamos smulkios raukšlelės.

​Tai yra tobuliausias odos drėkinimo metodas. Nei vienas kremas negali taip gerai sudrėkinti odos kaip biorevitalizacija.

Kuriose kūno srityse gali būti atliekama?

​Biorevitalizacija gali būti atliekama veido, kaklo, plaštakų bei dekoltė srityse.

Kokiais atvejais atliekama biorevitalizacija?​

  • norint pristabdyti odos senėjimo procesus;
  • smulkių raukšlių šalinimui;
  • esant sausai, dehidratuotai odai;
  • praradusiai elastingumą bei suglebusiai odai;
  • esant papilkėjusiai odai;
  • padidėjusiai odos pigmentacijai;
  • po soliariumų ir saulės vonių;
  • profilaktiškai, norint išsaugoti jaunatvišką, švytinčią odą.

Biorevitalizacija Aquashine BR - tai priemonė atjauninanti odą ir sumažinanti jos pigmentaciją. Bioaktyvūs ingredientai, tokie kaip hialurono rūgštis, multivitaminai ir amino rūgštys sumažina raukšleles, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, sutraukia poras bei mažina pigmentaciją. Šis preparatas idealiai tinka atstatyti odą prieš ir po lazerinių procedūrų bei plastinių operacijų arba pasiruošiant joms.

Biorevitalizacija PROFHILO® - modernus odos atjauninimo būdas, kuris padės sustabdyti senėjimo procesus bei atkurti jaunatvišką odos išvaizdą. ​Atliekant šią procedūrą, vienu metu į 5 taškus veido odoje leidžiama patentuota PROFHILO® hialurono rūgštis. Tarpląsteliniame sluoksnyje pradeda vykti elastingumo  atsinaujinimas. Atstatomas odos stangrumas, tonusas bei drėgmė. Oda tampa elastinga, jaunatviška ir švytinti!

Biorevitalizacija Ejal40 - intensyvus ir veiksmingas odos stangrinimo būdas, kuris išlygina raukšleles, tonizuoją veido odą ir atkuria elastingumą, taip pat puikiai tinka naudoti prieš injekcines procedūras. Ejal40 preparatas leidžiamas taikant inovatyvią 4 taškų biorevitalizuojamąją techniką, kuri optimizuoja preparato veiksmingumą bei revitalizuoja dėl senėjimo procesų ar saulės poveikio išsausėjusią bei pažeistą odą. 

Biorevitalizacija Sunekos Performa - inovatyvi aminorūgščių ir hialurono rūgšties injekcinė veido odos procedūrą, suteikianti drėkinamąjį ir jauninantį efektą veido odai. Ši procedūra ne tik atkuria odos drėgmės balansą, bet ir padeda atjauninti odą, skatindama fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelių) migraciją į injekcijos vietą. Fibroblastams suteikdama elastino ir kolageno sintezei reikiamas medžiagas, ženkliai didina jų aktyvumą.

Apie procedūrą

​Procedūros trukmė 30-45 min. Jeigu pageidaujama atliekamas vietinis nuskausminimas. Po procedūros oda gali šiek tiek patinti ar parausti, tačiau šie požymiai greitai išnyksta. Rekomenduojama atlikti 3-4 procedūras su maždaug mėnesio pertraukomis tarp procedūrų.

Biorevitalizacija

Biorevitalizacijos kaina

5 jaunystės taškų injekcijos PROFHILO

249 € (199 €)*

Biorevitalizacija (Aquashine BR)

210 € (169 €)*

Biorevitalizacija Ejal40

229€ (200 €)*

Biorevitalizacija su gintaro ir hialurono rūgštimi

259€ (199 €)*

Gintaro ir hialurono rūgšties injekcijos Inbiotec Amber

259 € (220 €)*

Redermalizacija Xela Rederm 1,1 % 2ml.

219 € (199 €)*

Redermalizacija Xela Rederm 1,8 % 2ml.

289 € (249 €)*

Redermalizacija Xela Rederm 2,2 % 2ml.

319 € (280 €)*

Biorevitalizacija Sunekos Performa

280 € (249 €)*

*Šiuo metu taikomos nuolaidos

Domina biorevitalizacija Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855

Domina biorevitalizacija Marijampolėje? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37068824855

Dar neužsiregistravote?