Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis

Prakaitavimas – tai natūrali žmogaus organizmo reakcija, pasireiškianti fizinio krūvio ar streso metu, pakilus aplinkos temperatūrai, esant hormoniniams pakitimams organizme ir kt. Tačiau, jeigu prakaitavimas yra ypač gausus ir dažnai pasireiškia be jokios priežasties, tai jau laikoma patologiniu prakaitavimu, dar vadinamas hiperhidroze.

Pastebėta, jog žmonių, besiskundžiančių padidėjusiu prakaitavimu, nervų sistema nuolatos veikia ekrinines liaukas, kurios ir išskiria prakaitą. Gausus prakaitavimas sukelia žmogui diskomfortą, taip pat jis gali pradėti kompleksuoti dėl nemalonaus kvapo ar prakaito dėmių ant rūbų. Tai gali išaugti į nepasitikėjimą savimi, kitų žmonių vengimą, nuolatinį nerimą. Tai yra problema, kurią reikia spręsti ir visa laimė, kad ji gali būti išsprendžiama. Mūsų klinikoje atliekamos botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo yra efektyvus būdas sureguliuoti gausų prakaitavimą.

Kodėl botulino toksinas?

Botulino toksino injekcijos yra pažangus padidėjusio prakaitavimo gydymo metodas. Injekcijos suleidžiamos į vietas, kuriose jaučiamas gausus prakaitavimas. Botulino toksinas veikia blokuodamas nervinio impulso perdavimą prakaito liaukoms. Tokiu būdu yra stabdomas prakaito išskyrimas.

Kokiose srityse gali būti taikomas gydymas?

Injekcijos nuo prakaitavimo gali būti leidžiamos pažastų, kaktos, delnų ar pėdų srityse. Beje, kai atliekama procedūra vienoje srityje, yra tikimybė, jog stiprus prakaitavimas gali sumažėti ir kitose probleminėse srityse.

Kaip atliekama procedūra ir kiek procedūrų reikia?

Prieš procedūrą, jei yra poreikis, vietos, kuriose bus atliekamos injekcijos, yra patepamos nuskausminamuoju kremu. Į atitinkamus taškus, vietose kuriose pasireiškia gausus prakaitavimas, plona adata suleidžiamas botulino toksinas. Procedūros trukmė 20-40 min.

Po procedūros praėjus 2-4 dienoms jau pastebimas efektas, o po 1-2 savaičių jau pasiekiamas didžiausias veiksmingumas. Gausaus prakaitavimo nejusite nuo 6 iki 12 mėnesių. Po to procedūrą vėl galite kartoti. Dažniausiai pakanka vienos injekcijos per metus.

Rekomendacijos po procedūros

Po procedūros iškart galima grįžti į kasdienį gyvenimo ritmą. Parą po procedūros negalima masažuoti injekcijos vietos. Taip pat rekomenduojama apie savaitę laiko vengti tiesioginių saulės spindulių, soliariumo, saunų bei pirčių.

 

Neleiskite, kad sunkumai, kuriuos sukelia gausus prakaitavimas, trukdytų Jums džiaugtis gyvenimu. Kreipkitės į mus, mes suteiksime Jums profesionalią konsultaciją ir padėsime efektyviai išspręsti šią problemą!

Procedūros kaina:

Gausaus prakaitavimo gydymas                   300-350 €

Turite klausimų? Registruotis procedūrai.: +37061363855 

KONTAKTAI

Darbo laikas

Pirm- Penk: 8.00 - 20.00

​​Šeštadienis: 8.00 - 18.00

Sekmadienis: ------------

Grožio injekcijos
Estetinė dermatologija
Kitos paslaugos
Lazerinė dermatologija
Kontaktai
Darbo laikas:
I-V 8.00-20.00
VI 8.00-18:00

Mūsų partneriai ir draugai

Tai auksinio standarto prekės ženklai pripažinti visame pasaulyje

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

© 2020 Amber Esthetic. Visos teisės saugomos