Estetinė dermatologija

Amber Esthetic klinikoje atliekamos įvairios estetinės dermatologijos procedūros, kurios padeda turėti jaunatvišką, lygią, elastingą ir švytinčią veido odą. Jeigu žmogus žvelgdamas į veidrodį nesijaučia gerai, tai nebūtina nuolatos jausti nepasitenkinimą ir su tuo susitaikyti. Šiuolaikinė estetinė dermatologija leidžia atjauninti veido odą saugiai, greitai ir be chirurginio skalpelio.

Taip pat mūsų klinikos dermatologas atlieka pažangias procedūras stabdančias plaukų slinkimą, gydančias gausų prakaitavimą. Su šiomis problemomis susiduriantys žmonės, dažnai dėl to kompleksuoja, pradeda mažiau pasitikėti savimi. Tačiau jos gali būti išsprendžiamos ir nebekelti nepatogumų.

Mes džiaugiamės, kad estetinės dermatologijos procedūrų dėka, mes galime padėti savo klientams atsikratyti kompleksų bei susigrąžinti pasitikėjimą savimi. Kreipkitės į mus ir Jums bus suteikta profesionali dermatologo konsultacija, kurios metu bus įvertinama situacija ir rekomenduojamos Jums labiausiai tinkančios procedūros.

Ieškote dermatologo Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855 

KONTAKTAI

Darbo laikas

Pirm- Penk: 8.00 - 20.00

​​Šeštadienis: 8.00 - 18.00

Sekmadienis: ------------

Grožio injekcijos
Estetinė dermatologija
Kitos paslaugos
Lazerinė dermatologija
Kontaktai
Darbo laikas:
I-V 8.00-20.00
VI 8.00-18:00

Mūsų partneriai ir draugai

Tai auksinio standarto prekės ženklai pripažinti visame pasaulyje

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

© 2020 Amber Esthetic. Visos teisės saugomos