Veido odos procedūros žiemą

 

Šaltasis metų laikas labai tinkamas skirti daugiau laiko sau, pasilepinti ir tinkamai pasirūpinti savo veido oda. Neretai žiemą oda būna praradusi skaistumą, elastingumą ir papilkėjusi, dehidratuota, pleiskanojanti, su po vasaros išryškėjusiomis pigmentinėmis dėmėmis ar naujomis raukšlelėmis. Tačiau neverta nusivilti, jei pastebėjote šias odos problemas, nes būtent šaltuoju metų laiku oda yra itin imli įvairioms procedūroms ir į pagalbą, odos būklės gerinimui, galima pasitelkti itin efektyvias ir veiksmingas procedūras. Net tokias, kurių vasarą, dėl aktyvios saulės vengėme ar negalėjome atlikti.

 

Tad nuo ko reikėtų pradėti?

Pirmas žingsnis profesionalioje kosmetologijoje yra veido odos valymo procedūros ir drėkinamosios procedūros. Veido valymas - odos priežiūros pagrindas. Todėl visų pirma, reikia gerai ir giliai išvalyti veido odą, eksfoliacijos metu pašalinti paviršinį odos sluoksnį, jame susikaupusius riebalus ir nešvarumus, negyvas odos ląsteles, išvalyti odos poras. 

Šaltuoju ir tamsiuoju metų laiku labai populiaru ir rūgštiniai veido valymai. Tai efektyvi veido valymo procedūra, kuri pašalina negyvas odos ląsteles bei skatina odos regeneraciją – aktyvinama kolageno ir elastino sintezė. Ši procedūra gerina odos struktūrą, mažina išsiplėtusias veido poras, bėrimo elementus, odos nelygumus, pigmentaciją bei smulkias raukšleles. 

 

Kai veido oda išvalyta ir švari, sekantis žingsnis yra odos drėgmės atstatymas

Odą drėkinti labai svarbu visus metus, tačiau žiemą, dėl šalto ir žvarbaus oro bei dėl šildymo itin sauso patalpų oro, oda ypatingai linkusi sausėti, todėl odos drėkinimas yra labai svarbus žingsnis. Dėl drėgmės praradimo oda tampa suglebusi, neelastinga, praranda spindesį ir stangrumą. Todėl labai svarbu nuolat palaikyti odos drėgmės balansą. Giliai pridrėkinti bei pamaitinti odą naudojant priemones, profesionaliai parinktas atsižvelgiant į Jūsų odos būklę, nes net ir riebi oda, gali būti dehidratuota ir jai trūkti drėgmės.  

Viena iš procedūrų, kurios metu sujungiamas odos šveitimas, gilus valymas bei intensyvus drėkinimas - tai HydraFacial procedūra. Amber Esthetic estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikos med. kosmetologės rekomenduoja šią procedūrą, kaip puikią alternatyvą mechaniniams veido valymams, kurie sukelia skausmą ir odos paraudimą. HydraFacial procedūra yra neinvazinė, visiškai neskausminga, o puikūs rezultatai matomi iškart po jos. Oda giliai išvaloma, naudojant vakumą, išsiurbiami giliai odoje esantys nešvarumai, išvalomos poros. Oda pamaitinama, sudrėkinama, tampa stangresnė, elastingesnė bei švytinti. 

 

Procedūros, kurių negalėjome atlikti vasarą

Šaltasis metų laikas yra puikus tuo, kad odos būklės gerinimui galime pasitelkti ir intensyvesnes priemones, tokias, po kurių oda jautri saulei. Po vasaros, neretai būna suintensyvėjusi odos hiperpigmentacija, atsiradę smulkių raukšlelių, oda praradusi stangrumą, o šių problemų sprendimui itin naudingos lazerinės procedūros. Viena tokių procedūrų - frakcinis odos atnaujinimas Clear + Brilliant lazeriu. Procedūros metu mikrofrakcijomis atnaujinama oda, paskatinama kolageno ir elastino sintezė, atkuriama odos struktūra. Tos odos vietos, kurios yra paveikiamos lazeriu, pakeičiamos naujais, jaunesniais audiniais. Kaip teigia Amber Esthetic klinikos gydytoja dermatologė Lina Mikalauskienė, Clear + Brilliant lazeris ypatingai naudingas hiperpigmentacijos gydymui, odos senėjimo požymių prevencijai, suteikti odai švytėjimo. Tai inovatyvus sprendimas, norint išlaikyti jaunatvišką bei sveiką veido odą. 

 

Dar viena efektyvi priemonė odos būklės gerinimui - injekcinės procedūros

Injekcinės procedūros taip pat efektyviai atgaivina veido odą bei sprendžia įvairias problemas. Hiperpigmentacijos mažinimui, itin naudingi injekciniai preparatai, kurių sudėtyje sujungiamas hialurono ir gintaro rūgščių derinys. Toks preparatas puikiai tinka odos senėjimo prevencijai, aknės randelių bei fotosenėjimo pažeistos odos atstatymui. Gintaro rūgšties preparatai skatina odos regeneraciją, odai suteikiamas gilus drėkinimas, suaktyvinama elastino, kolageno bei nuosavos hialurono rūgšties sintezė, gerinama kraujo apytaka. 

Visos biorevitalizacijos procedūros ​yra tobulas odos drėkinimo metodas. Nei vienas kremas ar serumas negali taip gerai sudrėkinti odos kaip biorevitalizacija. Biorevitalizuojantys preparatai skatina odos regeneraciją, hialurono rūgšties pagalba odai suteikiamas gilus drėkinimas, suaktyvinama elastino, kolageno bei nuosavos hialurono rūgšties sintezė. Oda tampa stangresnė, skaistesnė, elastingesnė, pagerėja jos tonusas, sumažėja smulkių raukšlelių. O tam tikri preparatai ir akivaizdžiai sustangrina bei atjaunina veido odą, revitalizuoja dėl senėjimo procesų ar saulės poveikio išsausėjusią, pažeistą odą.
 

Žiema yra puikus metas intensyviau rūpintis savo oda. Atkreipkite dėmesį į patarimus, kreipkitės į specialistus dėl individualaus procedūrų bei kosmetinių veido priežiūros priemonių plano ir Jūs tikrai galėsite džiaugtis sveika bei gražia veido oda.

 

Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855.

Odos prieziura

Dar neužsiregistravote?