Rūgštinis veido valymas

Norint turėti švarią ir gražią veido odą svarbu pasirūpinti tinkamu jos valymu. Rūgštinis veido valymas yra populiari ir saugi dermatologinė procedūra, kuri išsprendžia įvairias odos problemas, jos nepažeidžiant. Taip pat tinka visiems odos tipams.​

Rūgštinis veido valymas

Labai efektyvi giluminio veido valymo procedūra, kuri pašalina negyvas odos ląsteles bei skatina odos regeneraciją – aktyvinama kolageno ir elastino sintezė. Ši procedūra pagerina odos struktūrą, mažina išsiplėtusias veido poras, bėrimo elementus, odos nelygumus, pigmentaciją bei smulkias raukšleles. Rūgštinis pilingas dažniausiai atliekamas veido, kaklo ir dekoltė srityse. Šiai procedūrai atlikti rūgštys parenkamos pagal tai, kokio rezultato pageidaujama. Procedūra tinkama daugumai odos tipų, tiek moterų, tiek vyrų, tiek paauglių veido odai ir padeda išspręsti įvairias jos problemas, taip pat siekiant dar geresnių rezultatų. Rūgštinį odos šveitimą galima derinti su kitomis estetinės medicinos procedūromis: mezoterapija, biorevitalizacija ar hialurono audinių užpildais, botulino toksino injekcijomis.

Procedūros eiga:

  • Oda paruošiama ją nuvalant tam skirtomis kosmetinėmis priemonėmis.
  • Specialiu teptuku tepamas paruoštas rūgštinis pilingas. Užtepus paruoštą tirpalą ar gelį yra stebima, kaip reaguoja oda ir kaip keičiasi jos būklė, nuo to priklauso ekspozicijos laikas. Pirmą kartą rūgštis laikomos trumpesnį laiką tam, kad įsitikinti ar tikrai šis veido odos valymo būdas tinkamas jūsų odai bei norint išvengti nepageidaujamų odos reakcijų.
  • Praėjus reikiamam laikui pilingas nuvalomas specialiomis priemonėmis, neutralizuojama rūgštis.
  • Oda nuraminama palepinant ją specialia raminamąja priemone.
  • Masažiniais judesiais įvedamas aktyvus serumas pagal odos būklę ir poreikius.
  • Odos maitinimas, drėkinimas veido kauke.
  • Parenkamas veido kremas pagal odos tipą su SPF.

Kiek procedūrų reikės?

Procedūrų skaičius priklauso nuo veido odos užterštumo ir problemos. Procedūra gali būti atliekama kaip vienkartinė terapija, tačiau, norint gauti geriausią rezultatą, rekomenduojama atlikti procedūrų kursą, priklausomai nuo odos būklės ir ją varginančių problemų. Procedūrų kursas parenkamas individualiai, atsižvelgiant į problemą, odos jautrumą ir kitus ypatumus.

Odos priežiūra po procedūros

Po rūgštinio valymo nerekomenduojama būti saulėje, lankytis soliariume, kad išvengtumėte pigmentacijos ir nudegimo, reikėtų naudoti apsauginius kremus nuo saulės. Pirmas dienas po procedūros riboti dekoratyvinės kosmetikos naudojimą, nesilankyti pirtyse. Tam, kad oda greičiau atsistatytų ir neišsausėtų naudoti specialisto paskirtas kosmetines priemones – drėkinančius kremus bei serumus

​Rūpestingai, kruopščiai ir profesionaliai atliktos veido procedūros puoselės Jūsų veido odą taip, kaip ji ir nusipelnė!

Rūgštinis veido valymas

Kaina

AZELAC valanti, raudonį mažinanti procedūra (60 min)

70 € (60 €)*

LACTIPEEL skaistinanti ir drėkinanti procedūra veidui (60 min)

70 € (60 €)*

SESGLICOPEEL valanti, uždegimus mažinanti procedūra (60 min)

70 € (60 €)*

*Šiuo metu taikomos nuolaidos

Domina rūgštinis veido valymas Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai?

Kreipkitės tel.: +37061363855

Dar neužsiregistravote?