Lazerio procedūros

Amber Esthetic klinikoje atliekamos įvairios lazerių procedūros, kurios padeda turėti jaunatvišką, lygią, elastingą ir švytinčią veido odą.

Nepageidaujami plaukeliai dažnai gali tapti tikru galvos skausmu. Jų šalinimo metodų yra įvairių, tačiau ne taip paprasta rasti tokį, kuris nepridarytų papildomų problemų. Plaukų šalinimas juos skutant arba depiliuojant įprastais metodais gali sukelti plaukelių įauginėjimą, odos sausėjimą, bėrimus bei infekcijas. Plaukeliai neilgai trukus vėl atauga, vėl kartojamas šalinimo procesas ir taip oda vėl daugiau ar mažiau traumuojama.Tam yra puiki išeitis - plaukų šalinimas lazeriu (Syneron Candela GentleLase PRO-U), kuris laikomas auksiniu standartu plaukų šalinime. 

Odos darinių šalinimas gali nuskambėti kaip nemaloni, skausminga bei ilgo gijimo laikotarpio reikalaujanti procedūra. Galbūt dėl to dažnas žmogus tam nesiryžta ir tiesiog susitaiko su apgamo, karpos ar kito odos darinio keliamu diskomfortu. Tačiau odos darinių šalinimas lazeriu (A.R.C FOX) yra moderni, lengvai ir greitai atliekama, neskausminga procedūra. Lyginant su chirurginiu būdu atliekamu šalinimu, po lazerio procedūros gijimo laikotarpis yra trumpesnis, neprireikia siūlių, lieka tik nežymūs randeliai.

Galbūt ieškote procedūros kuri pagerins jūsų odos tonusą ir tekstūrą? Oda atrodys švelnesnė, švaresnė ir tvirtesnė. Po procedūros, pastebėsite kaip išsilygins smulkios raukšlės, sumažės pigmentacija ir oda taps šviesesnė. Būtent frakcinis lazeris (Clear+Brilliant) – tai naujos kartos lazeris, kuris efektyviai atjaunina odą, išspręs įvairias minėtas problemas ir suteiks jai nuostabų švytėjimą. 

​Mes didžiuojamės, kad lazerio procedūrų dėka, galime padėti savo klientams atsikratyti kompleksų bei susigrąžinti pasitikėjimą savimi. Kreipkitės į mus ir Jums bus suteikta profesionali gydytojo dermatologo konsultacija, kurios metu bus įvertinama situacija ir rekomenduojamos Jums labiausiai tinkančios lazerio procedūros.

​Ieškote lazerio procedūrų Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855

Dar neužsiregistravote?