Grožio injekcijos

Amber Esthetic klinikoje atliekamos grožio injekcijos, kurios padeda turėti jaunatvišką, lygią, elastingą ir švytinčią veido odą. Jeigu žmogus žvelgdamas į veidrodį nesijaučia gerai, tai nebūtina nuolatos jausti nepasitenkinimą ir su tuo susitaikyti. Šiuolaikinė estetinė dermatologija leidžia atjauninti veido odą saugiai, greitai ir be chirurginio skalpelio.​

Grožio injekcijos skirstomos į dviejų tipų injekcijas: botulino toksino ir hialurono rugšties užpildų. Botulino toksinas atpalaiduoja raumenis, kurių pastovus veikimas formuoja raukšles, o hialurono užpildai padeda atstatyti hialurono atsargas odoje, kurias prarandame senstant, bei koreguoti veido kontūrą.

Botulino toksino injekcijos nesunkiai padeda išlyginti mimikos raukšles. Jų dėka, nervinis impulso perdavimas į raumenį yra blokuojamos. Taip raukšlės išsilygina ir yra užkertamas kelias jų formavimuisi.

Hialurono rūgšties injekcijos yra veiksmingas ir saugus būdas pripildyti organizme vis mažėjantį hialurono rezervą. Ši procedūra atjaunina odą, išlygina raukšles, maksimaliai ją sudrėkina, suteikia odai daugiau elastingumo bei stangrumo.

Kreipkitės į mus ir Jums bus suteikta profesionali gydytojo dermatologo konsultacija, kurios metu bus įvertinta jūsų oda bei rekomenduojamos Jums labiausiai tinkančios grožio injekcijos.

Ieškote grožio injekcijų Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855

Dar neužsiregistravote?