Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu

Pigmentinės dėmės veide ar kūne atsiranda dėl padidinto melanino kiekio gamybos. Jos gali būti skirtingos spalvos, dydžio ar formos, tačiau su laiku vis plečiasi ir ryškėja, tampa vis labiau pastebimos. Dėl jų odos spalva praranda savo tolygumą, skaistumą, atrodo labiau pavargusi. Vienas iš efektyviausių būdų atsikratyti šios problemos yra pigmentacijos šalinimas lazeriu, kuris tapo pasauliniu standartu odos grožio procedūrose.

Kaip veikia pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu?

Pigmentacijos šalinimas lazeriu grindžiamas pažangia technologija, leidžiančia energiją nukreipti į pigmentacijos sritis. Dažniausiai naudojami lazeriai yra Aleksandrito arba Nd:YAG, priklausomai nuo paciento odos tipo ir pigmentacijos tipo.

Lazerio šviesos spindulys absorbuojamas melanino, kuris atsakingas už odos spalvą. Tai sukelia melanino suskaidymą be jokio aplinkinių audinių pažeidimo. Procedūra yra neinvazinė, todėl nereikia chirurginių pjūvių ar ilgo gijimo laikotarpio.

Kokiose srityse yra šalinamos pigmentinės dėmės?

Aleksandrito lazeriu yra šalinamos pigmentinės dėmės, atsiradusios veido ir kūno srityse:

Moterims pigmentinės dėmės dažniausiai šalinamos veido, kaklo, dekolte, rankų bei kojų srityse.
Vyrams dažniausiai veido, kaklo, pečių juostos, rankų bei nugaros srityse.

Kaip atliekama pigmentinių dėmių šalinimo lazeriu procedūra?

Procedūros metu lazerio rankena yra pridedama prie odos vietos, kurioje yra pigmentinė dėmė ir skleidžiamas impulsas. Aleksandrito lazeryje yra integruota speciali DCD šaldymo sistema, kurios dėka, nejaučiamas skausmas bei užtikrinama papildoma apsauga.

Kodėl verta rinktis pigmentinių dėmių šalinimą lazeriu?

 • 1) TIKSLUMAS. Naujausias Candela GentleMax Pro Aleksandrito lazeris užtikrina itin tikslų pigmentinės dėmės šalinimą, nukreipdamas energiją tiesiai į pigmentacijos sritis, taip nepažeidžiant aplinkinės odos.
 • 2) EFEKTYVUMAS. Pigmentacijos šalinimas lazeriu suteikia ilgalaikį ir pastebimą rezultatą. Procedūra veikia efektyviai tiek esant mažiems, tiek dideliems pigmentacijos plotams.
 • 3) SAUGUMAS. Moderni lazerio technologija yra sukurta taip, kad būtų užtikrinamas maksimalus saugumas ir pašalinama šalutinių poveikių rizika. Lazerio spindulio banda tiksliai aptinka pigmentą ir yra nukreipiama būtent į ją, nepažeidžiant aplinkinės odos. Tai yra pats saugiausias pigmentinių dėmių šalinimo metodas. 
 • 4) PROCEDŪROS GREITIS. Pigmentacijos šalinimas lazeriu trunka vos kelias minutes, priklausomai nuo gydomos srities dydžio. 
 • 5) PRITAIKYMAS. Amber Esthetic klinikoje naudojamas naujausias Candela GentleMax Pro Aleksandrito lazeris yra lengvai pritaikomas skirtingiems odos tipams ir pigmentacijos tipams.

Kiek procedūrų reikės?

Dažniausiai pigmentinės dėmės pašalinamos per 2 procedūras, kurios atliekamos su 4 savaičių tarpu. Tačiau, jei pigmentas odoje yra ilgesnį laiką arba jo išties labai daug, tuomet procedūra gali būti kartojama 3 kartus, taip pat su 4 savaičių tarpu.

Kokių rezultatų tikėtis?

Pigmentinės dėmės po procedūros kelių dienų bėgyje patamsėja, o po 4-10 dienų pradeda luptis ir tampa vis mažiau pastebimos. Sekančią dieną po procedūros galima įprastai naudoti higienos priemones ar makiažą.

Pigmentacijos šalinimas Aleksandrito lazeriu suteikia ne tik estetinį grožį, bet ir atgaivina odą, suteikdamas jai jaunatviškumo ir skaistumo. Kviečiame pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu, kad sužinotumėte, ar ši procedūra yra tinkama būtent Jums. Atliekant procedūrą, gydytojo dermatologo konsultaciją dovanojame nemokamai

Gydytojo dermatologo atsakymai apie pigmentines dėmes:

1. Kodėl atsiranda pigmentinės dėmės?

Nors dažniausiai padidėjusi pigmentacija siejama su saulės poveikiu, tačiau jos atsiradimą gali lemti netgi keletas veiksnių: 

 • Tiesa, dažniausiai pigmentacija atsiranda dėl per didelio saulės poveikio. Ultravioletiniai (UV) spinduliai gali skatinti odos ląstelių gamybą, įskaitant melaniną, kuris yra atsakingas už odos spalvą. Ilgalaikis saulės poveikis gali sukelti perteklinį melanino susidarymą ir pigmentacijos formavimąsi.
 • Taip pat pigmentaciją dažnai paskatina ir hormoniniai svyravimai, ypač nėštumo metu arba hormoninių kontraceptikų vartojimo metu. Tai gali turėti įtakos melanino reprodukcijai. Šie pokyčiai gali sukelti tam tikrų sričių, pvz.: veido ar kaklo hiperpigmentaciją.
   
 • Su amžiumi oda gali prarasti savo natūralią apsaugą nuo saulės spindulių ir sulėtėti ląstelių atsinaujinimas. Tai gali padidinti jautrumą saulės poveikiui ir lemti pigmentacijos atsiradimą.
   
 • Paveldimumas taip pat gali turėti įtakos pigmentacijos formavimuisi. Jei šeimoje yra genetinis polinkis į tam tikrą pigmentacijos tipą, tai gali padidinti tikimybę, kad šis bruožas atsiras ir kitose kartose.

2. Ar pigmentacija gali išnykti natūraliai be gydymo?

Svarbu pabrėžti, kad tai dažniausiai priklauso nuo pigmentacijos atsiradimo priežasties. Pavyzdžiui, saulės poveikio sukeltos dėmės gali šiek tiek sumažėti su laiku, jei po jų atsiradimo labai atidžiai saugome odą nuo saulės, bet tam tikros rūšies dėmės, pavyzdžiui, susijusios su hormoniniais pokyčiais ar genetika, gali išlikti ir net didėti bei ryškėti. Jei norite veiksmingų rezultatų, rekomenduojame atvykti į konsultaciją, kurios metu sudarysime gydymo planą.

3. Ko vengti po pigmentinių dėmių šalinimo?

Nors pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu neturi ilgo gijimo laikotarpio, tačiau po kiekvienos procedūros svarbu atkreipti dėmesį į gydytojų rekomendacijas. Po pigmentacijos šalinimo rekomenduojama saugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių, nepaisant to ar už lango žiema ar vasara, būtina naudoti aukšto SPF lygio apsauginį kremą. Taip pat kelias dienas po procedūros rekomenduojama vengti itin aukštos temperatūros vonios ar dušo, kadangi šilto vandens poveikis gali sustiprinti odos paraudimą ir jautrumą. Po pigmentacijos šalinimo lazeriu oda gali tapti šiek tiek sausesnė, todėl patariama naudoti drėkinamąjį kremą, kad išlaikytumėte odos drėgmę ir sumažintumėte diskomfortą. Taip pat kelias dienas po procedūros venkite stipraus fizinio aktyvumo, prakaitavimas gali sukelti dirginimą ir uždelsti odos atsigavimą.

 

Plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu kainos

Nemokama gydytojo dermatologo konsultacija (atliekant procedūrą)

0 €

Pigmentinės dėmės šalinimas iki 2 cm.

65 €

Viso veido srityje

199 € (319 €)*

Viso veido ir dekolte srityje

299 € (599 €)*

Dekolte srityje

129 € (199 €)*

*Taikomos nuolaidos.

Nuolaidos nesumuojamos.

​Domina pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855

​Dominapigmentinių dėmių šalinimas lazeriu Marijampolėje? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37068824855

Dar neužsiregistravote?