Plaukų slinkimo gydymas DR. Cyj Hair Filler užpildu

 

Plaukų slinkimas, tai dažnai pasitaikanti problema, su kuria susiduria tiek vyrai, tiek moterys. Plaukų slinkimas, visiškai natūralus procesas, kuris vyksta nuolatos, tačiau kai plaukai slinkti pradeda intensyviai, gausiai ir pastebimai, tai gali sukelti nerimą ar neigiamas emocijas. Plaukų slinkimas gali turėti didelę įtaką bendrai savijautai ir pasitikėjimui savimi, nes daugeliui žmonių plaukai yra svarbi jų išvaizdos dalis. Ir tai suprantama, visuomenėje plaukai neretai laikomi grožio ir sveikatos simboliu.

Norint kovoti su plaukų slinkimu, svarbu suprasti, kad tai yra ilgas procesas ir nėra vieno universalaus gydymo būdo tinkamo visiems atvejams. Pastebėjus intensyvų plaukų slinkimą, vienas iš pirmųjų žingsnių turėtų būti konsultacija su gydytoju dermatologu, kuris įvertinęs galvos odos ir plaukų būklę, padės nustatyti slinkimo priežastis ir paskirs kiekvienam pacientui tinkamiausią ir individualų plaukų slinkimo gydymo planą.

Amber Esthetic lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikos gydytojai dermatologai plaukų slinkimo gydymui, kaip vieną iš procedūrų, neretai skiria DR. Cyj Hair Filler plaukų užpildo injekcijas. Plaukų slinkimo gydymas Dr. Cyj plaukų užpildo injekcijomis, tai modernus ir efektyvus metodas plaukų slinkimo gydymui bei plaukų augimo skatinimui.


Kuo išskirtinis DR. Cyj Hair Filler preparatas?

Dr. Cyj Hair Filler – pirmasis pasaulyje plaukų užpildas su hialurono rūgštimi bei 7 aktyviųjų peptidų kompleksu. Hialurono rūgštis yra medžiaga, kuri natūraliai randama žmogaus organizme ir plačiai naudojama grožio ir odos priežiūros srityse. Nors hialurono rūgštis dažniausiai siejama su odos būklės gerinimu, odos jauninimu ir raukšlių mažinimu, ji taip pat yra naudinga ir plaukams. Hialurono rūgštis geba pritraukti ir išlaikyti drėgmę, o tai labai svarbu gerai plaukų būklei palaikyti, drėgmė yra esminis elementas norint išlaikyti plaukų minkštumą, elastingumą, žvilgesį ir sveiką išvaizdą. Hialurono rūgštis padeda išlaikyti drėgmę plaukų viduje, apsaugodama juos nuo sausumo ir trapumo, ko pasekoje mažiau skilinėja plaukų galiukai. Taip pat gerina galvos odos būklę, mažina sausumo ir niežėjimo pojūtį, apsaugo nuo sudirgimų ir pleiskanų atsiradimo. 

Dr. Cyj preparatas išsiskiria ir 7 aktyviųjų peptidų kompleksu. Peptidai - tai biologiškai aktyvios medžiagos, kurios turi teigiamą poveikį plaukų sveikatai. Tam tikri peptidai skatina plaukų augimą ir padidina plaukų apimtį. Jie gali veikti tiesiogiai į plaukų folikulus, skatinti jų aktyvumą, o tai gali padėti sumažinti plaukų slinkimą ir skatinti sveikų, stiprių plaukų augimą. Kiti peptidai gali turėti stiprinantį poveikį plaukų struktūrai, padidindami jų atsparumą pažeidimams ir lūžinėjimui bei maitinamąjį poveikį, aprūpinti galvos odą ir plaukų folikulus reikalingomis medžiagomis. Taip pat peptidai turi antioksidacinį poveikį, kovodami su laisvaisiais radikalais apsaugo plaukus nuo pažeidimų. Jie gali padėti mažinti oksidacinį stresą, kuris gali būti viena iš plaukų senėjimo ir praradimo priežasčių.

Šis plaukų užpildas atgaivina ir stiprina plaukų folikulus, aktyvina galvos odos kraujotaką, aprūpina galvos odą ir plaukų šaknis reikalingomis medžiagomis, stimuliuoja kolageno gamybą, efektyviai stabdo plaukų slinkimą bei skatina jų augimą. Preparato dėka pagerėja galvos odos būklė,  padidėja plaukų apimtis, taip pat pagerėja jų būklė, nustoja lūžinėti galiukai. Procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims. 

Kaip atliekamos Dr. Cyj injekcijos ir kiek procedūrų reikia atlikti?

Procedūros metu Dr. Cyj plaukų užpildas mikroinjekcijomis suleidžiamas į galvos odą ir preparatą sudarantys ingredientai palaipsniui įsiskverbia į skalpą. Procedūra yra visiškai saugi ir nėra skausminga. Dažniausiai rekomenduojama atlikti 4 procedūrų kursą kas 2-4 savaites, bet geriausiam rezultatui pasiekti, procedūrų skaičius nustatomas individualiai, gydytojui dermatologui įvertinus galvos odos ir plaukų būklę.

Tačiau reikia nepamiršti, kad be medicininių gydymo būdų, gerai plaukų ir galvos odos būklei palaikyti, labai svarbu ir subalansuotas gyvenimo būdas, sveika mityba, tinkama plaukų priežiūra namuose bei kuo mažiau streso ir kuo daugiau poilsio. 

 

Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855.

Procedūros kaina

DR. Cyj Hair Filler užpildas

240 €

plauku slinkimo gydymas

Dar neužsiregistravote?