Inovatyvus būdas pagerinti odos būklę - Express veido odos atjauninimas

Inovatyvus būdas pagerinti odos būklę - Express veido odos atjauninimas

Kolagenas - natūraliai žmogaus organizme sintetinamas baltymas. Šis baltymas yra vienas iš svarbiausių odos elementų ir sudaro virš 70% odos masės. Jis pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios gerina odos elastingumą, stangrumą bei atsinaujinimą. Laikui bėgant kolageno atsargos odoje mažėja. Norint ilgiau džiaugtis stangria, elastinga oda ir užkirsti kelią pirmiesiems senėjimo požymiams, Amber Esthetic gydytoja dermatologė Lina Mikalauskienė rekomenduoja išbandyti inovatyvią procedūrą - Express veido odos atjauninimą. Ši procedūra ne tik skatina natūralią kolageno sintezę, tačiau paskatina ir kitus odos regeneracinius procesus.

Amber Esthetic klinikoje naudojami naujausi (2022 m.) lazeriai Candela GentleMax Pro susideda iš skirtingo ilgio bangų lazerių, stimuliuojančių odos atsinaujinimo procesus. Atliekant klinikinius tyrimus su šiais lazeriais buvo pastebėta, kad atliekant procedūras su jais, suaktyvinama kolageno baltymo gamyba. Dėl šios priežasties oda tampa stangresnė, atgauna natūralų tonusą. Taigi Express veido odos atjauninimas su naujausiu GentleMax Pro Nd:YAG lazeriu yra greitas, neskausmingas ir saugus būdas pagerinti odos būklę.

Kam rekomenduojama atlikti Express veido odos atjauninimą?

Amber Esthetic klinikos gydytojos dermatologės Linos Mikalauskienės teigimu, Express veido atjauninimo procedūra puikiai tinka įvairaus amžiaus moterims ir vyrams. Rekomenduojama pirmųjų odos senėjimo požymių prevencijai, norint sumažinti pirmuosius atsiradusius senėjimo požymius, atsikratyti smulkių raukšlelių aplink akis, skruostuose, kaklo, dekolte, plaštakų srityse. Procedūra puikiai tinka ir pacientams, norintiems sugrąžinti odai tolygumą ir vienodą odos atspalvį bei pagerinti odos būklę ir stangrumą. Šią procedūra galima atlikti bet kuriuo metų laiku, įvairiems odos tipams. Svarbiausia rekomendacija iki procedūros 24 val. Nenaudoti maitinančių ar drėkinančių kremų, kurių sudėtyje yra vandens. Taip pat 2 savaites iki procedūros naudoti kremus su SPF apsauga nuo ultravioletinės spinduliuotės.

Kokie didžiausi procedūros privalumai?

Ši procedūra yra greita, saugi, o džiuginantys rezultatai akivaizdūs. Ji puikiai tinka pacientams, bijantiems skausmo, kadangi procedūra atliekama individualiai pagal kliento skausmo pakantumą. Gydytoja dermatologė pabrėžia, kad labai didelis šios procedūros išskirtinumas yra tai, kad ji visiškai neturi poprocedūrinio laikotarpio. Po procedūros galima iškart grįžti prie įprastos veiklos, naudoti dekoratyvinę kosmetiką. Procedūros metu oda lengvai parausta, tačiau paraudimas valandos bėgyje išnyksta.

Ar ši procedūra yra invazinė?

Express veido odos atjauninimas laikoma neinvazine procedūra. Tačiau gydytoja dermatologė akcentuoja, nors procedūra atliekama odos paviršiuje, lazerio spinduliai skverbiasi giliai į dermos audinius, tačiau nepažeidžia odos paviršiaus. Lazerio spinduliai kaitina odą (odos temperatūra kyla iki 39-40 laipsnių). Taip suaktyvinami regeneraciniai odos procesai.

Taigi Express veido odos atjauninimas su naujausiu Nd:YAG yra saugi, neskausminga, bet efektyvi procedūra.

Kokių rezultatų tikėtis?

Rezultatai kiekvienam pacientui pasireiškia labai individualiai, priklausomai nuo odos būklės ir savybių. Dažniausiai po kiekvienos atliktos procedūros pastebimas laipsniškas odos būklės pagerėjimas, padidėjęs stangrumas, tačiau norint pasiekti maksimalius ir ilgalaikius rezultatus gydytoja dermatologė rekomenduoja atlikti 2-4 procedūrų kursą su mėnesio pertraukomis. Po procedūrų kurso (2-4) pastebimi akivaizdūs rezultatai: pagerinama odos būklė, sulyginamas odos paviršius, sugrąžinamas stangrumas, išsiplėtusios poros tampa mažiau pastebimos, oda įgauna „liftingo“ efektą.

 

Domina Express veido odos atjauninimas lazeriu? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855.

Express veido atjauninimo lazeriu kainos

Veido sritis

350 € (250 €)*

Kaklo sritis

250 € (150 €)*

Dekoltė sritis

220 € (100 €)*

Veidas ir kaklas

600 € (350 €)*

Veidas, kaklas, dekoltė

800 € (450 €)*

Amber

Dar neužsiregistravote?