Esminiai faktai apie botulino toksiną

Botulino toksinas - tikriausiai vienas labiausiai mitais apipintų preparatų, naudojamų medicinoje. Dalinamės esminiais faktais apie jį ir jo veikimo principą:

Kas yra botulino toksinas ir kaip jis veikia?

Botulino toksinas yra neurotoksinis baltymas, kurį produkuoja bei išskiria bakterijos (Clostridium Botulinum). Šis baltymas yra naudojamas laikinai atpalaiduoti veido raumenis, kuriems dirbant išsivysto smulkios, o kartais net ir gilios raukšlės.

 

Kokie botulino toksino preparatai yra saugūs?

Šiuo metu Lietuvos rinkoje yra keletas produktų („Vistabel“ „Dysport“), kurie yra patvirtinti FDA / CE ir kuriuose yra aktyviojo ingrediento A tipo botulino toksino.

 

Kas gali atlikti botulino toksino injekcijas?

Botulino toksino injekcijos, kaip ir visos kitos injekcinės procedūros  (mezoterapija, biorevitalizacija, hialurono rūgšties injekcijos ir kt.), yra priskiriamos medicininėms gydymo ir koregavimo procedūroms, kurias gali atlikti tik gydytojai licencijuotoje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje.

 

Ar procedūra skausminga?

Procedūra nėra skausminga, norint išvengti nemalonių pojūčių jos metu, vietos, kuriose bus atliekamos injekcijos, prieš procedūrą gali būti patepamos nuskausminamuoju kremu. Tada į atitinkamus veido taškus suleidžiamas botulino toksinas. 

 

Kiek laiko išlieka rezultatai?

Botulino injekcijų rezultatas išlieka matomas apie 4-6 mėn. Praėjus šiam laikotarpiui procedūra gali būti atliekama vėl.

 

Domina mimikos raukšlių korekcija botulino toksinu? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855.

Botulino toksino injekcijų kainos

Kaktos horizontalios raukšlės

100-130 €

Sritis tarp akių (“pykčio raukšlės”)

100-130 €

Sritis apie akis ("žąsų kojelės")

100-130 €

Gausaus prakaitavimo gydymas

300-350 €

Bruksizmo gydymas

nuo 250 €

amber

Dar neužsiregistravote?