Plaukų slinkimo gydymas (DR. Cyj Hair Filler) užpildu

Specialus pasiūlymas Amber Esthetic klinikoje! Plaukų slinkimo gydymas DR. Cyj Hair Filler užpildu tik 169 €, vietoje 210 €.

Plaukų slinkimas bei plikimas gali užklupti tiek vyrus, tiek moteris dėl įvairių priežasčių. Abiejų lyčių atstovams tai gali sukelti nemažai neigiamų emocijų bei kompleksų. Moterims tankūs ir gražūs plaukai asocijuojasi su moterišku patrauklumu bei žavesiu. Matydamos slenkančius plaukus, dažnai jos patiria stresą, jaučia nerimą. Vyrams plikimas dažnai asocijuojasi su blėstančia jaunyste bei netenkamu grožiu. Kaskart veidrodyje pamačius vis labiau pastebimą plikimą, gali sumažėti pasitikėjimas savimi ir atsirasti nepasitenkinimas savo besikeičiančia išvaizda.

Amber Esthetic klinikoje atliekamas plaukų slinkimo gydymas su unikalios sudėties DR. Cyj Hair Filler užpildu!

DR. Cyj Hair Filler – tai pirmasis pasaulyje plaukų užpildas su hialurono rūgštimi bei 7 aktyviųjų peptidų kompleksu. Šis plaukų užpildas atgaivina ir stiprina plauko folikulą, aktyvina galvos odos kraujotaką, stimuliuoja kalogeno gamybą, efektyviai stabdo plaukų slinkimą bei skatina jų augimą. Padidėja plaukų apimtis, taip pat pagerėja jų būklė, nustoja lūžinėti galiukai. Procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Procedūrą atlieka gydytoja dermatologė. Dažniausiai rekomenduojama atlikti 2-4 procedūrų kursą.

Nenumokite ranka į slenkančių plaukų problemą ir išsaugokite savo plaukų grožį!

Plaukų slinkimo gydymas DR. Cyj

Dar neužsiregistravote?