Odos darinių šalinimas chirurginiu būdu

Odos darinių šalinimas chirurginiu būdu, gali atrodyti kaip sudėtinga, nemaloni ir skausminga procedūra. Tačiau Amber Esthetic klinikos gydytojai siūlo profesionalų odos darinių šalinimą chirurginiu būdu, siekdami pacientams suteikti itin tikslią ir saugią procedūrą. Mūsų klinikoje odos darinių šalinimą chirurginiu būdu atlieka tik gydytojai plastikos chirurgai, kad procedūra būtų atlikta efektyviai ir kruopščiai, o po operacijos liktų kuo mažesni randeliai.

Kodėl svarbu pašalinti odos darinius?

Šalinti odos darinius, tokius kaip apgamai yra svarbu ne tik estetiniais, bet ir medicininiais tikslais. Odos dariniai yra linkę kisti, todėl apgamai chirurginiu būdu dažnai yra šalinami tam, kad nesupiktybėtų. Taip pat chirurginiu būdu odos dariniai gali būti šalinami ir dėl patogumo ar estetikos. Jeigu apgamai Jums atrodo neestetiškai, kelia psichologinį diskomfortą, yra nepatogiose vietose, juos nuolat užkliudote. Nuolat traumuodami odos darinius galime juos paskatinti supiktybėti, todėl tokius odos darinius itin svarbu pašalinti laiku.

Kokius odos darinius galima šalinti chirurginiu būdu:

Chirurginiu būdu galima pašalinti tiek įgimtus, tiek įgytus apgamus, cistas, bei kitus odos darinius, ypatingai tokius, kurie yra kintantys ar įtariama melanoma.

Kokie chirurginio odos darinių šalinimo privalumai?

  • Chirurginis odos darinių šalinimas užtikrina tikslų ir efektyvų rezultatą.
  • Gydytojai plastikos chirurgai procedūrą atlieka taip, kad būtų minimaliai sužalota aplinkinė oda ir liktų kuo mažesnis randelis.
  • Dažniausiai užtenka vienos procedūros ir odos darinys pilnai pašalinamas.

Kaip atliekamas chirurginis odos darinių šalinimas?

  1. Konsultacija: prieš procedūrą, gydytojas plastikos chirurgas įvertina odos darinius ir nustato ar jie gali būti pašalinti chirurginiu būdu. Patvirtinus, kad odos darinius galima šalinti, atliekama procedūra. 
  2. Nuskausminimas: dažniausiai atliekamas vietinis nuskausminimas, tad procedūros metu pacientas nejaučia jokių nemalonių pojūčių ir darinio pašalinimas yra neskausmingas.
  3. Chirurginis šalinimas: gydytojas atlieka operaciją, pašalina odos darinį ir susiuva žaizdą taip, kad randelis liktų kuo mažesnis.
  4. Pooperacinė priežiūra: po procedūros pacientui suteikiamos rekomendacijos dėl pooperacinės priežiūros. Vėliau, praėjus 7-14 dienų po operacijos, gali reikėti pakartotinio vizito, kad pašalinti siūlus ir aptarti žaizdos gijimą. 

 

Ar odos darinys turi būti šalinamas chirurginiu būdu, ar galima jį šalinti lazeriu, nuspręsti gali tik gydytojas dermatovenerologas, apžiūrėjęs ir įvertinęs odos darinį. 

Amber Esthetic klinikoje odos darinių šalinimą chirurginiu būdu atlieka tik patyrę, profesionalūs gydytojai plastikos chirurgai, tad užtikrinamas procedūros saugumas bei tikslumas.

 

Domina odos darinių šalinimas chirurginiu būdu Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855.

 

Odos darinių šalinimo chirurginiu būdu kaina

Vieno odos darinio šalinimas

nuo 290 €

Odos dariniai

Dar neužsiregistravote?