Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

Nepageidaujami plaukeliai dažnai gali tapti tikru galvos skausmu. Jų šalinimo metodų yra įvairių, tačiau ne taip paprasta rasti tokį, kuris nepridarytų papildomų problemų. Plaukų šalinimas juos skutant arba depiliuojant įprastais metodais gali sukelti plaukelių įauginėjimą, odos sausėjimą, bėrimus bei infekcijas. Tad nors ir plaukeliai yra pašalinti, ne visada galima pasidžiaugti gražia ir sveika oda. Plaukeliai neilgai trukus vėl atauga, vėl kartojamas šalinimo procesas ir taip oda vėl daugiau ar mažiau traumuojama.

Tam, kad ištrūktumėte iš šio užburto rato, puiki išeitis  yra plaukų šalinimas lazeriu, kuris laikomas auksiniu standartu plaukų šalinime. Šis plaukų šalinimo metodas yra pats efektyviausias. Užtikrinamas ilgalaikis rezultatas, tad Jums nebereikės eikvoti savo brangaus laiko rūpinantis plaukelių skutimu, depiliacija ar kitais šalinimo būdais. Jau po pirmų procedūrų nustoja įauginėti plaukeliai, dingsta bėrimai, oda tampa lygesnė ir švelnesnė. Plaukelių šalinimas lazeriu taip pat yra greitas, saugus ir neskausmingas!

Kaip veikia plaukų šalinimas lazeriu?

Amber Esthetic klinikoje plaukų šalinimas atliekamas su pažangiausiais ir naujausiais 2024 m. Syneron Candela GentleMAX Pro Aleksandrito lazeriais. Aleksandrito lazeris yra galingiausias ir efektyviausias iš visų plaukų šalinimo lazerių bei yra patvirtintas FDA (JAV Maisto ir Vaistų Administracijos).

Lazeris savo skleidžiama šviesa sunaikina plauko folikulą, taip neleisdamas jam ataugti. Aleksandrito lazeris išskiria 755 nanometrų (nm) šviesos bangą, kurią plaukeliuose esantis melaninas sugeria geriau, lyginant su kito tipo lazerių skleidžiama šviesos banga. Lazerio veikimo energija yra sugeriama plauko folikulo, tad aplinkui esantys audiniai nėra pažeidžiami. Depiliacija šiuo lazeriu gali būti atliekama visiems odos bei plaukų tipams, kadangi atsižvelgiant į tai yra parenkami lazerio impulsai.

Kaip pasiruošti procedūrai?

  • ​Bent 2-3 savaites prieš procedūrą vengti saulės vonių arba naudoti apsauginį kremą nuo saulės su SPF ne mažiau nei 30. Taip pat bent 2 savaites nenaudoti savaiminio įdegio kremų.
  • Procedūra gali būti neatliekama arba atidedama vėlesniam laikui, jeigu veide ar kitoje kūno vietoje yra aktyvūs uždegiminiai bėrimai (Herpes simplex, sunkios formos Acne vulgaris, Rosacea). Ar galima atlikti procedūrą, gydytoja nusprendžia konsultacijos metu.
  • 4 savaites prieš lazerinę depiliaciją nešalinti plaukelių vašku, cukrumi, nepešioti pincetu. Kitaip tariant, nešalinti plaukelių tokiu būdu, kai pašalinama plauko šaknis. Plaukelius galima skusti, kirpti.
  • Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda, plaukai turi būti nuskusti kelios dienos arba iš vakaro prieš procedūrą. PASTABA: veido plaukų galima nešalinti, neskusti.

Kaip atliekama plaukelių šalinimo lazeriu procedūra?

​Procedūros metu lazerio rankena yra pridedama prie odos ir vedžiojama toje vietoje, kur siekiama pašalinti plaukelius. Aleksandrito lazeryje yra integruota speciali DCD šaldymo sistema, kurios dėka, nejaučiamas skausmas bei užtikrinama papildoma apsauga. Procedūros metu gali būti jaučiamas tik lengvas dilgčiojimas.

Plaukų šalinimas lazeriu yra gan greitas procesas ir gali užtrukti nuo kelių minučių iki valandos, priklausomai, nuo kurios kūno vietos yra šalinami plaukai. Plaukų šalinimas veido srityje trunka keletą minučių, pažastų srityje apie 10 min., bikini srityje – 15 min., kojų, nugaros srityse – 30-60 min., pilvo srityje – 10 min. ​

​Kuriose kūno srityse gali būti atliekamas plaukelių šalinimas lazeriu?

​Plaukelių šalinimas lazeriu gali būti atliekamas visose kūno srityse. Moterys dažniausiai renkasi plaukelių šalinimą veido srityje (viršutinė lūpa, smakras, skruostai), pažastų srityje, bikini zonoje, rankų, kojų srityse, o vyrams aktualiausios sritys – nugara, pečių juosta, pilvas, krūtinė, pažastys.

Kiek procedūrų reikės?

​Kiek reikės procedūrų priklauso nuo individualios situacijos, tačiau dažniausiai rekomenduojama atlikti 4-6 procedūras kas 4-6-8 savaites. Jau po pirmos ir kitų sekančių procedūrų plaukeliai atauga vis silpnesni, jie nebeįauginėja, pagerėja odos būklė. Atlikus šį procedūrų kursą vėliau dažniausiai pakanka vienos palaikomosios procedūros per metus.

Procedūros saugumas ir kokybė

​Plaukų šalinimas lazeriu yra medicininė procedūra, todėl yra atliekamas medicinos klinikoje. Svarbu, kad procedūrą atliktų licencijuoti gydytojai ar medicinos specialistai, nes tik taip užtikrinamas sveikatai saugus procedūros atlikimas. Aleksandrito lazeriai laikomi ne tik efektyviausiais, tačiau ir vienais saugiausių dėl juose integruotos dinaminės šaldymo sistemos, kuri šaldo ir apsaugo odą milisekundžių tikslumu prieš ir po kiekvieno lazerio impulso. 

Lentele: melanino absorbcija

Plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu kainos

Viršutinė lūpa

35 €

Smakras*

45 €

Skruostai*

60 €

Pažastys

70 €

Pečių juosta

80 €

Sprandas

40 €

Krūtinė vyrams

80 €

Pilvas vyrams

80 €

Nugara

160 €

Pilvas moterims

30 €

Spenelių sritis

25 €

Žastai

75 €

Dilbiai

70 €

Plaštakos ir pirštai

40 €

"Klasikinis" bikini**

80 €

"Braziliškas" bikini**

100 €

Sėdmenys

50 €

Šlaunys***

140 €

Blauzdos***

120 €

Ypatingas liepos mėnesio pasiūlymas! Pažastys + bikini

Tik 95€

  • Atliekant bet kurios srities plaukelių šalinimo procedūrą, taikoma 15% nuolaida.
  • Atliekant plaukelių šalinimo procedūrą 2-ose srityse, taikoma 20% nuolaida.
  • Atliekant plaukelių šalinimo procedūrą 3-ose srityse, taikoma 30% nuolaida.

*Šalinant plaukus veide (skruostų ir smakro srityse), padovanosime viršutinės lūpos srities plaukelių šalinimą - NEMOKAMAI
**Šalinant plaukus bikini srityje, padovanosime ​pažastų srities plaukelių šalinimą - NEMOKAMAI (pirmą kartą), sekančius kartus pažastų sritis - 50% nuolaida.
***Šalinant plaukus kojose (šlaunų ir blauzdų srityse), padovanosime bikini arba pažastų (pasirinktinai) srities plaukelių šalinimą - NEMOKAMAI

Nuolaidos nesumuojamos.

​Domina plaukų šalinimas lazeriu Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855

​Domina plaukų šalinimas lazeriu Marijampolėje? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37068824855

Dar neužsiregistravote?