Odos darinių šalinimas lazeriu

Odos darinių šalinimas gali nuskambėti kaip nemaloni, skausminga bei ilgo gijimo laikotarpio reikalaujanti procedūra. Galbūt dėl to dažnas žmogus tam nesiryžta ir tiesiog susitaiko su apgamo ar kito odos darinio keliamu diskomfortu. Tačiau odos darinių šalinimas lazeriu yra moderni, lengvai ir greitai atliekama, neskausminga procedūra. Lyginant su chirurginiu būdu atliekamu šalinimu, po lazerio procedūros gijimo laikotarpis yra trumpesnis, neprireikia siūlių, lieka tik nežymūs randeliai.

​Kokie odos dariniai šalinami lazeriu?

Amber Esthetic klinikoje naudojant pažangų A.R.C. FOX lazerį atliekama:​

  • apgamų šalinimas;
  • papilomų šalinimas;
  • seborėjinių keratozių šalinimas.

Apgamų šalinimas lazeriu

​Apgamas tai odos darinys, kuris yra susiformavęs iš melanocitinių ląstelių. Kai kurie apgamai mums visai netrukdo ir nesukelia jokių nepatogumų, tačiau apgamai esantys gerai matomose vietose gali turėti įtakos estetinei išvaizdai. Žmogus dėl apgamo gali imti kompleksuoti, jaustis nepatogiai, kai kiti į jį atkreipia dėmesį. Taip pat kai kurie apgamai sukelia diskomfortą, nes yra nuolat užkliudomi dėvint rūbus, sportuojant, todėl netgi ir pakraujuoja, dariniai pradeda didėti.

​Tam, kad nereikėtų taikstytis su šiais nepatogumais, apgamų šalinimas lazeriu yra puiki išeitis. Tai yra visiškai saugi procedūra. Visų pirma, apgamą, kurį norite pašalinti, įvertina gydytojas-dermatologas ir neinvazyviu, neskausmingu tyrimu - dermatoskopu patikrina, ar tai nėra piktybinis darinys. Apgamo šalinimas lazeriu gali būti atliekamas tik įsitikinus, kad jis yra gerybinis. Procedūra atliekama greitai ir neskausmingai, o užgijus žaizdelei dažniausiai nelieka jokios buvusio darinio žymės arba lieka nežymus randelis ar dėmelė.

​Papilomų šalinimas lazeriu

Papilomos susidaro dėl odoje esančio žmogaus papilomos viruso (ŽPV). Papilomos - tai nedideli, įvairių formų odos dariniai, kurie turi savybę greitai plisti. Jos kai kuriems žmonėms išnyksta tiesiog savaime ir nesukelia jokių papildomų problemų. Tačiau, jeigu papilomos neišnyksta arba nenorite rizikuoti, kad jos dar labiau išplistų, galite pasirinkti jų šalinimą lazeriu. Kaip ir kitų odos darinių, papilomų šalinimas lazeriu yra efektyvus, greitas, su paprastu gijimo procesu ir puikiu rezultatu, nelieka randelių.

​Seborėjinių keratozių šalinimas lazeriu

​Seborėjinės keratozės tai gerybiniai odos dariniai. Dažniausiai jų atsiradimui daro įtaką paveldėjimas, gali atsirasti bet kuriame amžiuje, labiau būdinga atsirasti virš 30 metų amžiaus. Iš pradžių nepakitusioje odoje atsiranda nedidelis odos spalvos mazgelis, kuris pamažu didėja, tamsėja iki rudos, juodai rudos spalvos. Forma gali būti įvairi - ovali, apvali, paviršius karpiškas, apragėjęs.  Dariniai neskausmingi, žmogus gali jausti pastovų niežėjimą. Kadangi dariniai linkę didėti, jie atrodo neestetiškai, gali būti pastoviai užkliudomi ir traumuojami. Po gydytojo-dermatologo įvertinimo, ar darinys gerybinis, darinys gali būti šalinimas lazeriu. Seborėjinių keratozių šalinimas lazeriu yra greitas, su paprastu gijimo procesu ir puikiu rezultatu, randeliai lieka nežymūs.

Kaip atliekamas odos darinių šalinimas lazeriu?

​Patyręs gydytojas-dermatologas įvertina odos darinius ir nustato, ar jie yra gerybiniai ir gali būti šalinami lazeriu, ar  būtinas šalinimas tik chirurginiu būdu. Patvirtinus, kad odos darinius galima šalinti lazeriu, atliekama procedūra. Dažniausiai atliekamas vietinis nuskausminimas, tad procedūros metu pacientas nejaus jokių nemalonių pojūčių.

Procedūros metu lazeris nukreipiamas į odos darinį ir taip sluoksnis po sluoksnio jis yra išgarinamas. Aplinkiniai odos audiniai nėra pažeidžiami, kadangi lazerio veikimas sukoncentruotas tik į šalinamo darinio audinius. Procedūros trukmė priklauso nuo odos darinio dydžio, tačiau dažniausiai trunka iki 20 min.

Rekomendacijos po apgamo, papilomos ar seborėjinės keratozės šalinimo 

  • ​Kurį laiką naudoti gydytojo rekomenduojamą antispetinį skystį ir specialų tepalą;
  • 1-2 mėn. saugoti gydytą vietą nuo tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti soliariume;
  • Iki dviejų savaičių intensyviai nesportuoti, neiti į pirtis, saunas, negulėti vonioje;
  • Savaitę ant gydytos vietos netepti kosmetinių priemonių.

Amber Esthetic klinikoje odos darinių šalinimą atlieką tik patyrę, profesionalūs gydytojai-dermatologai, tad užtikrinamas procedūros saugumas bei efektyvumas.​

Odos darinių šalinimas lazeriu

Apgamo šalinimas veide

iki 5 mm

100 €

virš 5 mm

120 €

Apgamo šalinimas kitoje kūno vietoje

iki 5 mm

80 €

virš 5 mm

100 €

Kitų odos darinių šalinimas

Papilomos, fibromos, moliusko šalinimas

nuo 20 €

Seborėjinės keratozės šalinimas

nuo 50 €

Šalinant >10 darinių taikome 30% nuolaidą.

Atliekant darinio šalinimą, dermatologo konsultacija - nemokama.

​Domina apgamų, seborėjinių keratozių, papilomų šalinimas Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855

Domina apgamų, seborėjinių keratozių, papilomų šalinimas Marijampolėje? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37068824855

Dar neužsiregistravote?