Beadatinė mezoterapija

Beadatinė mezoterapija yra neinvazinė grožio procedūra, skirta pagerinti odos būklę, sumažinti smulkias raukšleles, stimuliuoti kolageno gamybą ir suteikti odai jaunatvišką išvaizdą. Tai puiki alternatyva, jei norite pagerinti odos būklę, tačiau dar nesiryžtate injekcijoms ir kitoms invazinėms veido procedūroms.

Pagrindinis beadatinės mezoterapijos principas yra tai, kad elektros impulsų pagalba į odą įvedami naudingi medžiagų kokteiliai, tokie kaip hialurono rūgštis, vitaminai, antioksidantai, amino rūgštys ir kiti. Šie ingredientai skatina odos regeneraciją, didina jos elastingumą, sumažina raukšleles ir suteikia sveiką, jaunatvišką išvaizdą.

Procedūra tinka visiems odos tipams, kadangi ingredientus kosmetologai pritaiko individualiai, atsižvelgiant į  Jūsų odos būklę ir pageidavimus.

Kam rekomenduojama?

Jautresniems skausmui pacientams, norintiems:

 • Atstatyti ir palaikyti natūralią odos drėgmę;
 • Suvienodinti odos toną;
 • Smulkių raukšlelių prevencijai;
 • Pasiekti liftinguojantį odos efektą;
 • Suteikti odai skaistumo.

Didžiausi beadatinės mezoterapijos privalumai?

 • Procedūra visiškai neskausminga;
 • Nėra šalutinio poveikio bei poprocedūrinio laikotarpio;
 • Tinka visų tipų odoms.

Amber Esthetic klinikoje atliekamos beadatinės mezoterapijos procedūros:

Beadatinė mezoterapija veidui "Anti Ageing"

Tai unikali estetinių metodų kombincija, skirta koreguoti ir atstatyti dėl amžiaus sumažėjusį odos tonusą, sumažinti raukšlių gylį, atgaivinti ir suteikti odai skaistumo bei gyvybingumo.

Beadatinė mezoterapija veidui "Radiance"

Procedūra skirta koreguoti, neultralizuoti bei užkirsti kelią pigmentinėms dėmelėms, kurios atsiranda dėl fotosenėjimo arba natūralaus odos senėjimo, suteikti odai skaistumo ir švytėjimo.

Beadatinė mezoterapija veidui "Plump skin"

Tai itin intensyvus ir efektyvus drėgmės balanso sugrąžinimas Jūsų odai. Ši procedūra suteikia odai tonuso, spindesio, užpildo smulkias raukšleles. Ypatingai rekomenduojama prieš svarbias šventes, norint džiaugtis sveika, švytinčia veido oda. 

Beadatinė paakių mezoterapija "Glow eyes"

Beadatinė mezoterapija paakiams - tai itin veiksminga procedūra paakių problemoms spręsti. Procedūra skirta norintiems atgaivinti paakių odos būklę, sumažinti patamsėjusius ratilus ir paburkimus aplink akis.

Paakių beadatinė mezoterapija rekomenduojama jei jaučiate:

 • Stangrumo, elastingumo sumažėjimą;
 • Odos dehidrataciją;
 • Jautrią, pavargusią odą;
 • Paakių paburkimą, patinimą, patamsėjimą.

Kam nerekomenduojama?

Žmonėms su širdies stimuliatoriais, nėščiosioms, po botulino toksino injekcijų, jei po procedūros nepraėjo 14 dienų.

Kaip atliekama beadatinės mezoterapijos procedūra?

Pirmiausiai kosmetologas apžiūri ir įvertina Jūsų odos būklę, aptaria su Jumis odos problemas ir norimus pasiekti rezultatus. Tuomet atliekamas švelnus rūgštinis odos pilingas. Po pilingo, elektros impulsų pagalba, atliekamas mezoterapinio produkto įvedimas į gilesnius odos sluoksnius, o tuomet atliekamas odos liftingas. Procedūros pabaigoje dovanojame Jums individualiai parinktą veido kaukę ir kelias minutes atsipalaidavimo su ja.

Kiek procedūrų reikės?

Odos išvaizdos pagerėjimas pastebimas jau po vienos atliktos procedūros. Tačiau norint pasiekti maksimalų ir ilgalaikį rezultatą, rekomenduojama atlikti keturių procedūrų kursą, kas 2-3 savaites. Svarbu žinoti, kad rezultatai gali skirtis priklausomai nuo individualių odos ypatybių, procedūros atlikimo dažnumo ir naudojamų produktų. Prieš pradedant bet kokią odos priežiūros procedūrą, visada rekomenduojama pasikonsultuoti su Amber Esthetic klinikos kosmetologais, kurie parinks tinkamiausią spendimą Jūsų individualiai odos būklei.

Beadatine mezoterapija

Kaina

Beadatinė paakių mezoterapija "Glow eyes" (30 min)

45 € (30 € jei prie veido procedūros)*

Beadatinė mezoterapija "Anti Ageing" (45-60 min)

159 € (120 €)*

Beadatinė mezoterapija "Radiance" (45-60 min)

159 € (120 €)*

Beadatinė mezoterapija "Plump Skin" (45-60 min)

159 € (120 €)*

YPATINGAS PASIŪLYMAS! Beadatinė mezoterapija veidui + paakiams

204 € (150 €)*

*Šiuo metu taikomos nuolaidos

Domina beadatinė mezoterapija? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai?

Kreipkitės tel.: +37061363855

Dar neužsiregistravote?