Aminorūgščių injekcijos Sunekos Performa

Sunekos performa

Aminorūgščių injekcijos Sunekos Performa

Pristatome inovatyvią aminorūgščių ir hialurono rūgšties injekcinę veido odos procedūrą, suteikiančią drėkinamąjį ir jauninantį efektą veido odai. Biorevitalizacija Sunekos procedūra ne tik atkuria odos drėgmės balansą, bet ir padeda atjauninti odą, skatindama fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelių) migraciją į injekcijos vietą. Fibroblastams suteikdama elastino ir kolageno sintezei reikiamas medžiagas, ženkliai didina jų aktyvumą.

Kam rekomenduojama atlikti biorevitalizaciją Sunekos preparatu?

Tai puiki alternatyva, norintiems natūralių rezultatų ir nepageidaujantiems hialurono užpildų injekcijų. Įvairaus amžiaus pacientams, tiek vyrams, tiek moterims, norintiems:

  • pristabdyti priešlaikinius odos senėjimo procesus

  • atstatyti odos drėgmės disbalansą

  • sumažinti aknės randelius

  • atstatyti saulės pažeistą odą

  • sumažinti patamsėjimus aplink akis

  • mažinti smulkias veido odos raukšleles

Biorevitalizacijos Sunekos preparatu išskirtinumas?

„Sunekos“ nuo kitų biorevitalizacijos procedūrų išsiskiria unikalia formule. Preparato sudėtyje gausu ne tik hialurono rūgšties, bet ir patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų amino rūgščių derinys. Jis būtinas tarpląstelinio audinio ląstelių, fibroblastų aktyvumui. Tokios nepakeičiamos (tai yra mūsų organizme nesintetinamos, o su maistu gaunamos) amino rūgštys kaip glicinas, L-prolinas, L-lizinas yra ne tik labai svarbūs kolageno sintezei, bet ir palaiko odos tekstūrą, skatina žaizdelių gijimą. Amino rūgštys L-alaninas ir L-valinas yra būtinos elastino sintezei, įeina į fibrino ir kitų baltymų sudėtį. Leucinas dalyvauja augimo, odos atsinaujinimo ir gijimo procesuose.

Sunekos Performa yra vienintelė injekcinė priemonė, kuri, suleista į odą gali pagaminti fiziologinį kolageno ir elastino kiekį. Tokį patį, koks yra mūsų odoje natūraliai. Naujasis mažos molekulinės masės hialurono rūgščių derinys ir jame esanti tiksli hidrofobinių aminorūgščių koncentracija lėtina hialurono rūgšties skilimą.

Dėl unikalaus amino rūgščių derinio „Sunekos“ preparatai ne tik palaiko odos drėgmę, bet, suteikdami būtinų medžiagų kolageno ir elastino sintezei, atstato tarpląstelinį audinį ir gilesnius odos sluoksnius. Tai užtikrina jaunatviškesnę odą – stangresnę, su sumažėjusiomis raukšlelėmis. Po „Sunekos“ oda natūraliai atjaunėja, ženkliai sumažėja odos raukšlės ir linijos. Dėl itin natūralaus ir ganėtinai ilgalaikio rezultato „Sunekos“ pranoksta įprastinius užpildus.

Apie procedūrą

Prieš procedūrą gydytojas pakonsultuos Jus, įvertins Jūsų odos būklę ir parinks geriausiai tinkantį preparatą. Mūsų klinikoje visi naudojami preparatai yra saugūs, sertifikuoti bei patvirtinti klinikiniais tyrimais.

​Prieš procedūrą oda dažniausiai padengiama nuskausminamuoju kremu. Sunekos preparatas leidžiamas nedidelėmis papulėmis. ​Procedūros trukmė apie 30 min. Po procedūros oda gali šiek tiek parausti, gali būti jaučiamas dilgčiojimas, tačiau šie požymiai išnyksta kiekvienam pacientui individualiai 48-72 val. bėgyje.

Maksimaliam ir ilgalaikiam rezultatui pasiekti rekomenduojamos 3–4 procedūros. Rezultatai išryškėja maždaug 10–14 dienomis po atliktos procedūros. Sunekos galima derinti ir su kitomis procedūromis, pavyzdžiui, mezoterapija, biorevitalizacija, PRP (trombocitais papildytos plazmos), lazerinėmis procedūromis.

Kokių rezultatų tikėtis?

Rezultatai kiekvienam pacientui pasireiškia labai individualiai, priklausomai nuo odos būklės ir savybių. Dažniausiai po kiekvienos atliktos procedūros pastebimas laipsniškas odos būklės pagerėjimas, padidėjęs stangrumas, tačiau norint pasiekti maksimalius ir ilgalaikius rezultatus gydytoja dermatologė rekomenduoja atlikti 2-4 procedūrų kursą su mėnesio pertraukomis. Po procedūrų kurso (2-4) pastebimi akivaizdūs rezultatai: pagerinama odos būklė, sulyginamas odos paviršius, sugrąžinamas stangrumas, išsiplėtusios poros tampa mažiau pastebimos, oda įgauna „liftingo“ efektą.

Domina Biorevitalizacija Sunekos Performa? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855.

Sunekos Performa procedūros kainos

Biorevitalizacija Sunekos Performa

280 € (249 €)*

Biorevitalizacija Sunekos

Dar neužsiregistravote?