Pavienių kojų kapiliarų šalinimas lazeriu

Išsiplėtę kapiliarai gana dažna problema, kuri gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje, tačiau itin dažnais atvejais jie pastebimi kojų srityje. Ši problema labiausiai vargina moteris, ypatingai ji progresuoja nėštumo metu, taip pat pasireiškia ir žmonėms dirbantiems nuolatinį stovimą ar sėdimą darbą. Kapiliarų šalinimas gali būti atliekamas greitai ir saugiai, pasitelkiant inovatyvią Gentle MaxPro Nd: YAG lazerio technologiją. Šis naujos kartos lazeris pasižymi išskirtiniu parametrų deriniu, reikalingu efektyviam smulkių kraujagyslių gydymui ir yra plačiai taikomas išsiplėtusių kapiliarų šalinimui.

Lazeriui GentleMax PRO Nd:YAG būdingas itin ilgas 1064 nm bangos ilgis, todėl jis prasiskverbia giliai į odą ir paveikia giliau esančius išsiplėtusius pavienius kapiliarus.

​Kokie kapiliarai šalinami GentleMax Pro Nd:YAG lazeriu?

Naujausiu GentleMax Pro lazeriu kapiliarus šaliname kojų srityje. Kapiliarai, kuriuos efektyviausiai galima pašalinti lazeriu turėtų būti ploni siūliniai ir pavieniai. Jei pastebite, kad iš kapiliarų susidaręs jų tinklas, tokiu atveju rekomenduojame kreiptis gydytojo angiochirurgo konsultacijai dėl tolimesnės tyrimų ir gydymo taktikos.

Rekomendacijos PRIEŠ ir PO procedūros? 

  • 24 valandos iki procedūros netepti ant odos kremų ar kitų priemonių, kurių sudėtyje yra vandens (drėkinantys, maitinantys kremai, serumai, losjonai).
  • Kelias dienas po procedūros stengtis kuo mažiau vaikščioti, geriausia kojas laikyti horizontalioje padėtyje.
  • Bent savaitę po procedūros aktyviai nesportuoti, nebėgioti, kad apatinėje kojų dalyje susidarytų kuo mažiau spaudimo, nes kitaip galite pakenkti rezultatams.

Kada pamatysiu rezultatus?

Atidžiai laikantis visų rekomendacijų, rezultatai išryškėja po procedūros praėjus mėnesiui.

Kaip atliekama procedūra?

Procedūros metu GentleMax Pro lazerio spinduliai nukreipiami į pažeistą kraujagyslę. Lazerio išskiriamą šviesą sugeria kraujagyslėse esantis hemoglobinas, o aplinkinė oda lieka nepaliesta, kraujagyslės sienelės sulimpa. Procedūra greita ir nesukelianti didelio diskomforto.

Ar pakaks vienos procedūros? 

Jei norite pašalinti vieną ar kelis pavienius ir plonus kapiliarus, tuomet užteks vienos procedūros, tačiau jei tokių kapiliarų kojų srityje yra gerokai daugiau, tuomet gydytojas, įvertinęs jų būklę, gali išskaidyti kapiliarų šalinimo procedūrą į kelis apsilankymus.

Amber Esthetic pavienių kapiliarų šalinimą atlieką tik patyrę, profesionalūs gydytojai-dermatologai, tad užtikrinamas procedūros saugumas bei efektyvumas.​

 

 

Kapiliarai

Kapiliarų šalinimo kaina

Pavienio kapiliaro šalinimas kojų srityje

nuo 40 €

Atliekant darinio šalinimą, dermatologo konsultacija - nemokama.

​Domina kojų kapiliarų šalinimas lazeriu Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855

Dar neužsiregistravote?