Plaukų šalinimas Nd: YAG lazeriu tamsesnei odai

Dar prieš keletą metų šalinti plaukelius ant tamsesnės arba įdegusios odos buvo itin pavojinga. Senesni plaukelių šalinimo lazeriai nebuvo gaminami, atsižvelgiant į tamsesnius odos atspalvius. Pastaruoju metu tobulėjant technologijoms, pagaliau sukurti lazeriai ir tamsiems odos tonams, kurie gali efektyviai ir saugiai pašalinti plaukelius. Nepaisant to, reikėtų atsakingai rinktis kur ir kokiais aparatais atliekamas plaukelių šalinimas, o taip pat nepamiršti taisyklingai pasiruošti procedūrai ir laikytis gydytojų rekomendacijų po procedūrų. 

Gentle Max Pro Aleksandrito/Nd:YAG lazeriai pripažinti saugiausiais ir efektyviausiais šalinant plaukelius tamsesniems odos tonams ir idegusiai kūno odai. Nd: YAG lazerio išskiriama 1064 nm ilgio banga šalina plaukelius saugiai, nepaliesdama ir nepažeisdama aplinkinės odos. 

Kodėl verta rinktis plaukų šalinimą naujausiu GentleMax Pro Nd: YAG lazeriu?

 • Daugiau energijos efektyviems rezultatams pasiekti
 • Dviejų bangų ilgiai, todėl tinka visų tipų odai
 • Platesnis spindulys, dar greitesnėms procedūroms
 • Itin saugus net ir tamsesnio atspalvio ir įdegusiai odai
 • Apsaugo tamsesnę odą nuo nudegimų

Kodėl svarbu tinkamai pasirinkti tinkamą lazerį?

Tamsesni odos tipai yra labiau linkę į šalutinį poveikį nei šviesesni odos tipai. Taigi, jei turite tamsesnę odą ar ji procedūros metu yra įdegusi, labai svarbu naudoti savo odos tonui tinkamą lazerį ir gydytojo nustatytus parametrus. Naudojant netinkamą prietaisą ar bangos ilgį, oda gali būti nudeginama. 

Rekomendacijos PRIEŠ ir PO procedūros?

 • ​Bent 2-3 savaites prieš procedūrą vengti saulės vonių arba naudoti apsauginį kremą nuo saulės su SPF ne mažiau nei 30. Taip pat bent 2 savaites nenaudoti savaiminio įdegio kremų, nesilankyti soliariumuose.
 • Procedūra gali būti neatliekama arba atidedama vėlesniam laikui, jeigu veide ar kitoje kūno vietoje yra aktyvūs uždegiminiai bėrimai (Herpes simplex, sunkios formos Acne vulgaris, Rosacea). Ar galima atlikti procedūrą, gydytoja nusprendžia konsultacijos metu.
 • 4 savaites prieš lazerinę depiliaciją nešalinti plaukelių vašku, cukrumi, nepešioti pincetu. Kitaip tariant, nešalinti plaukelių tokiu būdu, kai pašalinama plauko šaknis. Plaukelius galima skusti, kirpti.
 • Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda, plaukai turi būti nuskusti kelios dienos arba iš vakaro prieš procedūrą. PASTABA: veido plaukų galima nešalinti, neskusti.
 • Po procedūros 1-2 savaites intensyviai nesideginti arba naudoti SPF kremą. 

Pasiruošimas išties panašus, kaip ir Aleksandrito lazerio procedūroms, tačiau esminis skirtumas, kad šalinant plaukelius Aleksandrito lazeriu oda negali būti įdegusi, o procedūrą atliekant Nd:YAG lazeriu, oda gali būti tamsesnio atspalvio arba įdegusi iš anksčiau, svarbu nesideginti tik porą savaičių iki pačios procedūros ir 24 val. nesitepti kremu, kurio sudėtyje yra vandens. 

Kaip atliekama plaukelių šalinimo lazeriu procedūra?

​Procedūros metu lazerio rankena yra pridedama prie odos ir vedžiojama toje vietoje, kur siekiama pašalinti plaukelius. Gentle Max Pro naujausiame lazeryje yra integruota speciali DCD šaldymo sistema. Jos dėka, nejaučiamas skausmas bei užtikrinama papildoma apsauga. Procedūros metu gali būti jaučiamas tik lengvas dilgčiojimas.

Plaukų šalinimas lazeriu yra gan greitas procesas ir gali užtrukti nuo kelių minučių iki valandos, priklausomai, nuo kurios kūno vietos yra šalinami plaukai. Plaukų šalinimas veido srityje trunka keletą minučių, pažastų srityje apie 10 min., bikini srityje – 15 min., kojų, nugaros srityse – 30-60 min., pilvo srityje – 10 min. ​

​Kuriose kūno srityse gali būti atliekamas plaukelių šalinimas lazeriu?

​Plaukelių šalinimas Nd:YAG lazeriu gali būti atliekamas visose kūno srityse, pagal paciento poreikius. 

Kiek procedūrų reikės?

​Kiek reikės procedūrų priklauso nuo individualios situacijos, tačiau dažniausiai rekomenduojama atlikti 4-6 procedūras kas 4-8 savaites. Jau po pirmos ir kitų sekančių procedūrų plaukeliai atauga vis silpnesni, jie nebeįauginėja, pagerėja odos būklė. Atlikus šį procedūrų kursą vėliau dažniausiai pakanka vienos palaikomosios procedūros per metus.

Plaukų šalinimas vasarą, ką reikėtų žinoti? 

Daugelis pacientų artėjant vasarai vengia pradėti plaukelių šalinimo lazeriu kursą. Tačiau pagaliau galime užtikrinti kokybę ir saugumą, šalinant plaukelius net ir nuo įdegusios odos su naujausiu Gentle max pro lazeriais. Šie naujausios kartos lazeriai yra pripažinti saugiausiais ir efektyviausiais šalinant plaukelius tamsesniems odos tonams ir idegusiai kūno odai. Esame vienintelė klinika Kaune, kuri turi patį naujausią 2022 m. Gentle max pro Aleksandrito ir Nd: YAG lazerį. Taigi pagaliau nereikės laukti rudens ar žiemos, kad galėtumėte pradėti plaukelių šalinimo lazeriu kursą!

Plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu kainos

Viršutinė lūpa

35 €

Smakras*

45 €

Skruostai*

60 €

Pažastys

70 €

Pečių juosta

80 €

Sprandas

40 €

Krūtinė vyrams

80 €

Pilvas vyrams

80 €

Nugara

160 €

Pilvas moterims

30 €

Spenelių sritis

25 €

Žastai

75 €

Dilbiai

70 €

Plaštakos ir pirštai

40 €

"Klasikinis" bikini**

80 €

"Braziliškas" bikini**

100 €

Sėdmenys

50 €

Šlaunys***

140 €

Blauzdos***

120 €

 • Atliekant bet kurios srities plaukelių šalinimo procedūrą, taikoma 15% nuolaida.
 • Atliekant plaukelių šalinimo procedūrą 2-ose srityse, taikoma 20% nuolaida.
 • Atliekant plaukelių šalinimo procedūrą 3-ose srityse, taikoma 30% nuolaida.

*Šalinant plaukus veide (skruostų ir smakro srityse), padovanosime viršutinės lūpos srities plaukelių šalinimą - NEMOKAMAI
**Šalinant plaukus bikini srityje, padovanosime ​pažastų srities plaukelių šalinimą - NEMOKAMAI (pirmą kartą), sekančius kartus pažastų sritis - 50% nuolaida.
***Šalinant plaukus kojose (šlaunų ir blauzdų srityse), padovanosime bikini arba pažastų (pasirinktinai) srities plaukelių šalinimą - NEMOKAMAI

Nuolaidos nesumuojamos.

​Domina plaukų šalinimas lazeriu Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti procedūrai? Kreipkitės tel.: +37061363855

Dar neužsiregistravote?