Lazerinė ir estetinė dermatologija

amber-esthetic-darbuotojai-gydytojos
amber-esthetic-darbuotojai-gydytoja-lina
amber-esthetic-darbuotojai-kosmetologes
amber-darbuotojai-gydytoja-karolina
Amber Esthetic

Apie mus

Amber Esthetic - turbūt jaukiausia ir šilčiausia estetinės dermatologijos, lazerių procedūrų, bei plastinės chirurgijos klinika. Esame jauni, ambicingi bei žengiame į priekį turėdami vieną gražiausių klinikų Lietuvoje su pačia naujausia ir pažangiausia medicinos įranga. Taip pat didžiuojamės subūrę geriausius savo srities profesionalus (dermatologus, plastikos chirurgus, kosmetologus), kurie užtikrina aukščiausią suteikiamų paslaugų kokybę.

Mūsų klientų atsiliepimai

10 balu. Visada maloni registratorė. Puikiai parenkamos procedūros pagal odos būklę, raminanti aplinka, bei išeinu visada labai labai patenkinta. Sėkmės, taip ir toliau.

Eglė Karlonaitė
Eglė Karlonaitė
Kovas 28, 2021

Nuostabesnio kolektyvo, jaukesnės atmosferos negalėčiau įsivaizduoti. Gydytoja Lina, atliko man plaukelių šalinimą lazeriu ji be galo gerai viską paaiškina, nebelieka jokių klausimų. Tai pat med. kosmetologė Kamilė, su šypsena veide ir nemenku žinių bagažu. Jei ieškote kainos ir kokybės santykio ir efektyvaus rezultato, rekomenduoju AmberEsthetic! Aš ten grįšiu ir ne kartą! 

Stei Si
Stei Si
Sausis 10, 2022

Auksinių rankų gydytoja Lina Mikalauskienė. PRP procedūra atlikta tobulai ! Šiltas ir malonus bendravimas, super kolektyvas, estetiška aplinka. Rekomenduoju 100 proc.

Rūta Naujalienė
Rūta Naujalienė
Gegužė 10, 2022

Man labai svarbu aptarnavimo servisas. Esu reikli bendravimui.. Todėl čia jaučiuosi saugiai, išgirsta. Mano lūkesčiai pilnai patenkinti. Kam eiti kitur, jei yra AmberEsthetic?

Vita Staniulyte
Vita Staniulyte
Balandis 28, 2021

Naujienos

Plaukų slinkimo gydymas Dr. Cyj plaukų užpildo injekcijomis, tai modernus ir efektyvus metodas plaukų slinkimo gydymui bei plaukų augimo skatinimui.
Bėgant laikui visame kūne, o taip pat ir odoje vyksta įvairūs pokyčiai.
Kadangi plaukų slinkimas dažna bei kelianti psichologinį diskomfortą problema, varginanti tiek vyrus, tiek moteris, gydytoja Živilė atsako į dažniausiai pacientams kylančius klausimus.
Šiuo metų laiku norisi viską atnaujinti, pakeisti, todėl dažnai manoma, kad keičiantis sezonams privalu keisti ir naudojamas odos priežiūros priemones, bet taip yra ne visuomet.